Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Kamuro - Pokazy Pirotechniczne

ocena - 

Jędrzejów

k. Kazimierza Wielka, Kielce

11-go Listopada 98
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie


Telefon:
606 26...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Firma Handlowo-Usługowa Kamuro powstała w 1989 roku. Od 1992 roku zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą fajerwerków. Jesteśmy przedstawicielami na południową Polskę firmy MAXSEM, która jest bezpośrednim importerem fajerwerków. Naszą specjalnością są usługi w zakresie realizacji pokazów i widowisk pirotechnicznych. Działalnością tą zajmujemy się zawodowo i mamy na swym koncie wiele udanych pokazów. Pokazy przygotowujemy i wykonujemy w gronie zawodowych pirotechników, którzy odbyli szkolenia w WiTU w Zielonce.

Oferta

Firma nasza podejmie się wykonania praktycznie każdego pokazu, w różnych warunkach terenowych, oczywiście jeśli wykonanie nie zagraża uczestniczącej w pokazie publiczności. Każdy pokaz aranżujemy indywidualnie wykorzystując naturalne uroki terenu imprezy, a poprzez odpowiedni dobór efektów pirotechnicznych potęgujemy napięcie i wrażenia publiczności. Pokazy nasze są zsynchronizowane z muzyką, odpalane przez jeden z nowocześniejszych systemów pirotechnicznych, obróbka każdego pokazu jest wykonana komputerowo. Największą satysfakcją dla nas i gwarancją rzetelnie wykonanej przez nas pracy jest zachwyt i zadowolenie uczestniczącej w pokazie publiczności. koszty pokazu uzależnione są od rodzaju użytych do jego realizacji profesjonalnych materiałów pirotechnicznych oraz od długości jego trwania. Firma nasza dostosowuje się do wymagań i oczekiwań strony zamawiającej pokaz.

Oferta weselna - pakiety

Proponujemy Państwu niepowtarzalną oprawę pirotechniczną, uatrakcyjniającą przyjęcie weselne. Przygotowujemy urozmaicony i dynamiczny scenariusz dopasowany do miejsca w którym ma odbyć się pokaz pirotechniczny, dobór efektów odbywa się zawsze po wizji lokalnej przeprowadzonej przez naszych pirotechników.

Proponujemy Państwu kilka ofert pokazów:

* ROMANCE 4-6 MINUT Pokaz wykonany we własnym zakresie ( zestaw kilku lub kilkunastu wyrzutni wielostrzałowych opisanych w kolejności odpalania )

* BUKIET Panny Młodej 5-8 minut Najpopularniejszy Pokaz wykonany Przez naszych pirotechników zsynchronizowany z muzyką – posiadamy własne nagłośnienie, stosujemy głównie bomby pirotechniczne, komety, miny, wachlarze i profesjonalne wyrzutnie. Możemy zastosować również dodatkowe efekty naziemne jak serca, wodospady, wulkany itp. Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od lokalizacji pokazu.

* PLATINUM 8-12 minut Ten pakiet kierujemy do tych wszystkich, dla których standardowy pokaz to za mało. Zahipnotyzuje Was i Waszych gości pełne 11-12 minut rozświetlonego nieba z finałem wspaniałych opadających gwiazd. Cena ustalana indywidualnie.
Kamuro - Pokazy Pirotechniczne zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Dekoracje Weselne
Dekoracje

Dekoracje Weselne

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dekoracje - Studio Figero
Dekoracje

Dekoracje - Studio Figero

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Madame Allure
Dekoracje

Madame Allure

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+