Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Jakub Kowalski

ocena - 

Zgierz

Musierowicza
95-100 Zgierz
woj. łódzkie


Telefon:
606 10...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Nazywam się Jakub Kowalski, mam 24 lata, od niespełna 7 zajmuję się fotografią. Obecnie jestem absolwentem 5 roku na Wydziale Prawa i Administracji UŁ.

W cenie dostajecie Państwo 50-60 zdjęć obrobionych z najwyższą dbałością o detale. Taka ilość w zupełności wystarcza na zapełnienie grubej fotoksiążki. Mówiąc, iż zdjęcia są obrobione, mam na myśli, że po za ewentualną korektą czysto technicznych ustawień, zapewniam także umiejętną korektę niedoskonałości cery lub ciała, ewentualne upiększanie przez delikatne wybielenie zębów, kosmetykę oczu, skóry itd... Każda z tych czynności jest oczywiście wykonana wyjątkowo umiejętnie. Warto zatem rozróżnić pojęcie zdjęć "obrobionych" jednym kliknięciem za pomocą gotowych ustawień a zdjęć "obrobionych z najwyższą dbałością o detale", o czym wyżej.
Rzecz jasna dokładam wszelkich starań, by moim pracom było daleko do "kiczu" reprezentowanego przez "wytrawnych fotografów". ;)

Do obrobionych zdjęć dorzucam 1000 fotografii nieobrobionych, które możecie Państwo sami wybrać spośród kilku tysięcy kadrów!

Dysponuję sprzętem najwyższej jakości. Doskonałe optycznie, najjaśniejsze obiektywy i najnowsze korpusy zapewniają ostre obrazy o dużej rozdzielczości i artystycznym wyrazie. Po za ślicznie rozmytym tłem mogę zaproponować szerokie kadry typu "rybie oko". Oczywiście całość obrabiana jest na skalibrowanym japońskim monitorze graficznym - co gwarantuje idealne barwy również na wydrukach! System przenośnych lamp oraz moja dyspozycyjność sprawiają, że dam się wyciągnąć na plener nawet na drugi koniec Europy.

Poza fotografią cyfrową dysponuję również aparatami analogowymi oraz aparatami typu Polaroid, co - na Państwa życzenie - wzbogaci reportaż o wyjątkowe, stylowe, fotografie o niespotykanym już klasycznym wyrazie i odczuwalnej magii.

P.S. Jeśli chcą Państwo ocenić "profesjonalizm" fotografa, to proszę zwrócić uwagę na to:
- czy jego zdjęcia były ewidentnie robione z lampą [świadczą o tym wyraźne ostre cienie oraz często żółte światło na drugim planie]
- czy w swoim portfolio "chwali się" jedynie fotografiami z pleneru [bo tam jest lepsze światło i warunki, nad którymi łatwiej zapanować]
- czy umowa, którą Państwu przedstawia całkowicie wyczerpuje temat jego odpowiedzialności i Państwa praw
- czy posiada ukończone szkolenie liturgiczne potwierdzone odpowiednią legitymacją - niezbędne do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych
- czy wydruki fotografii, które Państwu proponuje będą robione w profesjonalnym fotolabie, czy na jego domowej drukarce na zamiennikach tuszu - to samo tyczy się fotoksiążek, które można po kosztach zamówić z allegro lub wydrukować w profesjonalnej drukarni
- oraz czy jego fotografie są obrabiane z dokładnością o każdy detal, czy jedynie wzbogacone o proste "efekty".

Nie pozwólcie Państwo, by fotograf tańszy o drobną kwotę, lub dający "więcej zdjęć" popsuł Wasze wspomnienia z tego jakże ważnego dnia.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do spotkania w celu szerszego omówienia oferty.
Jakub Kowalski zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Krzysztof Mazurkiewicz
Fotografia

Krzysztof Mazurkiewicz

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Krzysztof Pałasz Fotografia i Wideofilmowanie
Fotografia

Krzysztof Pałasz Fotografia i ...

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
Niezapomniane zdjęcia ślubne - mphoto.pl
Fotografia

Niezapomniane zdjęcia ślubne -...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+