Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Hotel Pałac Łomnica

ocena - 

Łomnica

k. Jelenia Góra

ul. Karpnicka 3
58-508 Łomnica
woj. dolnośląskie


Telefon:
75 71 ...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 200

W Pałacu Łomnica znajdziesz coś, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach:  prawdziwą śląską posiadłość z dwoma pałacami Dużym Pałacem i Małym Pałacem, otoczonymi romantycznym parkiem w stylu angielskim oraz Folwark tętniący życiem.

W kameralnym, rodzinnie prowadzonym hotelu w Małym Pałacu znajduje się 12 pokoi oraz 5 rodzinnych apartamentów. Urządzony z sercem w duchu minionych epok zachęca do relaksu i wypoczynku.

W przytulnej restauracji, na słonecznym tarasie lub przy kominku możecie Państwo spróbować naszej dobrej kuchni z śląskimi i polskimi smakami. O waszą wygodę zadba profesjonalny, dyskretny i życzliwy personel. Czy można lepiej rozpocząć dzień od wiejskiego śniadania w niepowtarzalnej atmosferze historycznych wnętrz z widokiem na przepływającą przez park rzekę Bóbr?

Okolice Łomnicy proponują nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Tu znajdziesz coś tylko dla siebie pięknego i wartościowego. Wyciszenie i odpoczynek w tak wyjątkowym miejscu.

Na łomnickim folwarku, z restauracją "Stara Stajnia" oraz Stajnia z koniami, Obora z baranami i świnkami, każdy znajdzie coś dla siebie, interesującą wystawę w zabytkowym spichlerzu, pamiątki z regionu w sklepie folwarcznym, kuźnię i piekarnię.

Uroczystość Weselna

Najważniejszy dzień w życiu tu w Łomnicy może stać się weselem jak z bajki czy z waszych marzeń. Proponujemy Wam dwa różne miejsca do wyboru.

Mały Pałac

Przyjęcie weselne połączone z wystawnym obiadem weselnym w kameralnej atmosferze w gronie najbliższych - w Salonie Różowym lub Sali Niebieskiej, dla maksymalnie 50 osób.

Restauracja "Stara Stajnia"

Huczna zabawa weselna, trwająca do białego rana, w rustykalnych wnętrzach Restauracji "Stara Stajnia" na Folwarku nawet dla ok. 200 osób sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się weselem Twoich marzeń.

Park

Latem proponujemy zorganizowanie uroczystości zawarcia związku małżeńskiego w pałacowym parku, którego romantyczna sceneria zapewni wyjątkowość i niepowtarzalność.

Ta różnorodność stylów sprawi, że każda przyszła Młoda Para znajdzie w naszej ofercie idealną propozycję dla siebie. Ten dzień jest przecież wyjątkowy.
Hotel Pałac Łomnica zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Zamek Neptun Łeba
Hotele

Zamek Neptun Łeba

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Pałac Jaśminowy
Hotele

Pałac Jaśminowy

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Azyl
Hotele

Hotel Azyl

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2018 WNETWESELE.PL
Google+