Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Hotel Książę Poniatowski

ocena - 

Warszawa

Łazy, Wąska 12 B
05-552 Warszawa
woj. mazowieckie


Telefon:
MANAGE...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 250

Najpiękniejsze Przyjęcie w życiu Państwa Młodych musi odbyć się w przepięknych salach, przy suto zastawionych stołach, elektryzującej muzyce i perfekcyjnej obsłudze - taka jest nasza, polska tradycja. I dlatego właśnie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Istniejemy na rynku już od 1995 roku, posiadając wszelkie doświadczenie, którym chętnie się z Wami, Kochani, podzielimy tak, by to właśnie Wasze Przyjęcie było tym Najpiękniejszym i Najcudowniejszym, jednym słowem, Weselem Marzeń - zgodnie z naszym hasłem przewodnim. Nasza obsługa zadba o każdy element Państwa Przyjęcia, pilnując, by odbyło się w perfekcyjnych warunkach i organizując każdy element, o którym Państwo marzą.

Serdecznie zapraszamy Drodzy Państwo, Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Hotel "Książę Poniatowski" istnieje dla Państwa już od 1995 roku, posiadając ogromne doświadczenie w organizacji najpiękniejszych wesel.

Nasza sala weselna jest jedną z najpiękniejszych w Warszawie. Z okazji 18. urodzin Hotelu "Książę Poniatowski", wprowadziliśmy specjalną, wyjątkową i najbogatszą ofertę weselną "Wesele Marzeń", będącą ukoronowaniem lat naszej pracy. Od samego początku istnienia, na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy naszych Gości i Ich zadowolenie. Pragniemy, by chcieli Państwo dzielić z nami swoje napiękniejsze chwile w życiu i pragniemy być świadkami Państwa szczęścia i wielkich, życiowych wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do włączenia się do naszej wielkiej, wspaniałej Rodziny.

Hotel Restauracja „Książę Poniatowski” Łazy - Warszawa na rynku istnieje już od 1995 roku i mieści się tuż obok Warszawy. Posiadamy wieloletnie, niezbędne doświadczenie przy organizacji wszelakiego rodzaju przyjęć okolicznościowych (wesele, komunia, studniówka, chrzciny i inne). W naszym wachlarzu propozycji znajdą Państwo wszystko, czego można oczekiwać od wysokiej klasy hotelu i restauracji. Dodatkowo nasz obiekt zlokalizowany jest w przepięknej, malowniczej okolicy, otoczonej lasem i stanowi doskonałą enklawę dla wszystkich, którzy cenią ciszę i spokój.
Hotel Książę Poniatowski zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Hotel Afrodyta ****
Hotele

Hotel Afrodyta ****

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Grafit
Hotele

Hotel Grafit

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zamek Neptun Łeba
Hotele

Zamek Neptun Łeba

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+