Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Hotel Bulwar****

ocena - 

Toruń

ul. Bulwar Filadelfijski 18
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie


Telefon:
56 623...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 150

Hotel Bulwar**** nad malowniczym wiślanym bulwarem, położony jest w panoramie toruńskiej Starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bezpośrednie sąsiedztwo Krzywej Wieży, murów obronnych oraz innych wspaniałych gotyckich budowli pozwala przenieść się w myślach do czasów wielkiego uczonego, Mikołaja Kopernika. Z okien hotelu roztacza się widok na dostojne zabytki Starówki, wijący się wzdłuż Wisły bulwar, leniwie płynącą rzekę oraz oryginalnie podświetloną wieczorami przeprawę mostową.

Szczególny, przyjazny klimat i atmosfera panujące w hotelu zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i wentylacji. Specjalnie opracowane systemy zapewniają komfort nie tylko podczas odpoczynku w pokojach hotelowych. Tworzą też niepowtarzalną atmosferę na terenie całego obiektu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom hotel istotnie ograniczy emisję szkodliwych substancji na obszar wspaniałej zabytkowej Starówki i nie stanowi obciążenia dla mieszkańców miasta. Jest to jedyny hotel w obrębie Starego Miasta, który dysponuje własnym parkingiem podziemnym dla swoich Gości. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały przez profesjonalnych projektantów wnętrz: Benitę Pożogę-Grzesik i Grzegorza Grzesika

Restauracja Hotelu Bulwar****

Restauracja Hotelu Bulwar**** to doskonałe miejsce na spotkania różnego rodzaju. Zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną, romantyczny wieczór przy muzyce… Wnętrza restauracji zaprojektowano w nowoczesnym i niepowtarzalnym stylu. Otwarta kuchnia uchyli rąbka tajemnicy Szefa Kuchni, który zaskoczy Państwa swoimi oryginalnymi pomysłami. Klimat restauracji sprawia, że jest ona miejscem otwartym dla wszystkich, którzy cenią ekskluzywną kuchnię.
Hotel Bulwar**** zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Pałac Jaśminowy
Hotele

Pałac Jaśminowy

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Boss
Hotele

Hotel Boss

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Edison
Hotele

Hotel Edison

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+