Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Grupa R.H.O.

ocena - 

Gdańsk

k. Gdynia, Sopot

ul. Łąkowa 1/2
80-744 Gdańsk
woj. pomorskie


Telefon:
515 92...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Chciałbyś na swojej uroczystości usłyszeć światowe przeboje muzyki pop, hity lat 70, 80 oraz muzykę współczesną? A może lubisz Jazz? Wysoko cenisz żywą muzykę oraz jej dobre wykonanie? Jeżeli tak,
nasz zespół jest właśnie dla Ciebie!

Niniejsza strona ma na celu zebranie najważniejszych informacji na temat zespołu oraz udzielenie odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszamy!

Zespół - Grupa R.H.O. - jest zespołem muzycznym z Gdańska, specjalizującym się w wykonywaniu muzyki rozrywkowej oraz jazzu. Gramy niemal każdy gatunek muzyki, a bogaty repertuar daje nam możliwość oprawy większości imprez muzycznych.

Jesteśmy legalnie działającym zespołem muzycznym i mamy zarejestrowana działalność gospodarczą. Podpisując z nami umowę, podejmują Państwo współpracę z profesjonalną i jawnie działającą firmą, która istnieje na rynku od kilku lat. Wystawiamy rachunki.

Wszyscy klienci traktowani są przez nas indywidualnie. Każdy występ poprzedzony jest spotkaniem i omówieniem szczegółów. Program imprezy, zabawy, konkursy oraz harmonogram ustalamy wspólnie, tak abyśmy mogli dostosować się do Państwa sugestii.

Skład zespołu

W skład zespołu wchodzi sześciu wykwalifikowanych muzyków (gramy również w mniejszym składzie - minimalny skład to trzech muzyków, maksymalny siedmiu), którzy oprócz bogatego doświadczenia i umiejętności posiadają wykształcenie muzyczne. Wysoko cenimy wartość artystyczną prezentowanej muzyki. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz instrumenty muzyczne. Wysokiej klasy nagłośnienie pozwala na wierne oddanie wykonywanych utworów.

Podstawowy skład zespołu to trzech muzyków. Istnieje jednak możliwość rozszerzenia składu wykonawczego o muzyków grających na następujących instrumentach: gitara basowa, instrumenty perkusyjne, gitara elektryczna, saksofon

Obsługujemy:

bankiety, imprezy okolicznościowe, bale maturalne, bale sylwestrowe, zabawy taneczne, wesela, festyny, oraz inne uroczystości, na których potrzebna jest muzyka. Zajmujemy się także oprawą muzyczną ceremonii ślubnych. Dajemy koncerty. Gramy na teranie całego kraju!

Najczęściej gramy na terenie województwa pomorskiego, ale odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dojechać w każde wskazane miejsce.

Przebieg występu

Zajmujemy się nie tylko obsługą muzyczną, ale także konferansjerką podczas koncertów, wesel oraz wszelkich imprez, na których potrzebna jest muzyka oraz dobra zabawa. Jesteśmy w stanie poprowadzić niemal każdą imprezę. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na 3-4 godziny przed rozpoczęciem imprezy, natomiast w przypadku większych odległości staramy się, aby zapas czasu był jeszcze większy. Dzięki temu mamy pewność, że zawsze zdążymy na czas. Godzinę zakończenia występu ustalamy podczas rozmowy z klientem. W przypadku wesela zwykle jest to godzina czwarta lub piąta.
Podczas występów prowadzimy liczne konkursy oraz zabawy muzyczne. Zapewniamy wspaniałą atmosferę wszystkim uczestnikom. W trakcie wesel organizujemy oczepiny oraz zabawiamy gości. Repertuar oraz przebieg zabaw i konkursów ustalany jest indywidualnie. Każdy występ dzielimy na tzw. sety, podczas których wykonujemy 7-8 utworów (blok utworów trwa ok. 30 - 45 minut). W czasie przerw puszczamy muzykę. Staramy się, aby przerwy były możliwie krótkie i trwały nie dłużej niż 15 minut.

Usługi dodatkowe

NAGRYWAMY DŹWIĘK W JAKOŚCI STUDYJNEJ

Istnieje możliwość nagrania ścieżki dźwiękowej imprezy w najwyższej dostępnej jakości audio – 24bit/196kHz. Zgrywamy sygnał bezpośrednio z miksera, przez co uzyskujemy wspaniały, selektywny i czysty dźwięk, porównywalny do nagrań studyjnych. Ponadto nagrywanie sygnału z miksera daje nam możliwość wyciszenia zgiełku sali oraz szumów otoczenia. Nasz zespół współpracuje z firmami zajmującymi się video-filmowaniem, dzięki temu filmy cechują się nie tylko wysoką jakością obrazu, ale i dźwięku.

GRAMY W KOŚCIELE

Zajmujemy się także oprawą muzyczną ślubu.
 
Grupa R.H.O. zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

djbielsko
Zespoły / DJ

djbielsko

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
DJ Sylvio Muzyka profesjonalnie i z klasą
Zespoły / DJ

DJ Sylvio Muzyka profesjonalni...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+