Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

FoxHound Studio Filmowe

ocena - 

Białystok

Ślusarska 14
15-714 Białystok
woj. podlaskie


Telefon:
793 65...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Studio filmowe FoxHound powstało w roku 2013 w Białymstoku w odpowiedzi na coraz większą świadomość klienta w naszym mieście. Rozwój technologii, nowoczesne techniki montażu, oraz szeroki dostęp do aplikacji tworzących animacje 3d umożliwia dziś na tworzenie zaawansowanych klipów filmowych, które jeszcze kilka lat temu były dostępne wyłącznie dla techników pełnometrażowych produkcji filmowych. Niestety, większość firm w naszym województwie cały czas bazuje na przestarzałych technikach montażu. Przykładem może być chociażby nagrywanie filmu weselnego na płycie DVD (często jeszcze w formacie 4/3), przez co efekt końcowy jest daleki od dzisiejszych standardów jakościowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wszystkie nasze produkcje kręcone są w rozdzielczości 1920x1080 (FullHD) w 60 klatkach na sekundę. Następnie, materiały zostają poddane obróbce, której efekt końcowy posiada tak klimatyczny efekt filmowy (23.976fps). Wszystkie materiały dostajemy na cyfrowych nośnikach danych lub płycie Blu-Ray.

Doskonale rozumiemy że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas, dlatego w to co robimy wkładamy przede wszystkim serce. Nie chcemy abyś zaufał nam na słowo. Prosimy o zapoznanie się z animacjami, filmami,oraz zdjęciami w naszym dziale 'Portfolio' na oficjalnej stronie studia http://foxhound.pl.

Stała cena 2000zł obejmuje cały pakiet weselny BluRay + FotoReportaż (Profesjonalna edycja filmu, Animacje 3d, Reportaż fotograficzny, Sesja Plenerowa w tygodniu, maxymalnie 14-dniowy montaż gwarantowany umową). Liczba kopii BluRay dowolna na życzenie klienta. Nie dopłacaj za to co Ci się należy!

FoxHound.pl Sprawdź nas!
FoxHound Studio Filmowe zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

WhiteWay.pl
Fotografia

WhiteWay.pl

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
STOP YOUR STORY
Fotografia

STOP YOUR STORY

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
FotoKacha
Fotografia

FotoKacha

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+