Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

FOTOSERIO

ocena - 

Olsztyn

k. Ostróda, Iława

woj. warmińsko-mazurskie


Telefon:
603 79...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1500 zł

Od 6 lat twórczo zajmuje się fotografią. Uzyskałem dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Graficznego.

Za działalność w sztukach pięknych otrzymałem Stypendium Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Zajmuje się fotografią portretową, reportażową, ślubną, dzieci, szkolną, wnętrz, mody, produktów… Realizuje zlecenia niestandardowe – aranżuję sesje zdjęciowe dla grup tanecznych i muzycznych. Moje zdjęcia są publikowane w czasopismach, książkach, albumach, katalogach reklamowych…

Jestem laureatem nagrody internautów w ogólnopolskim konkursie fotograficznym: "Świat w dłoniach-niezapomniane pasje". Laureatem dwóch nagród w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych za fotografię reżysera Jerzego Skolimowskiego i zdjęcie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Jestem autorem dwóch wystaw indywidualnych "Kortowo-art" prezentujących fotografie tancerek z Zespołu Pieśni i Tańca Kortowo i wystawy indywidualnej "Za blisko, za daleko" poświęconej autyzmowi.

Przed wykonaniem sesji powstaje koncepcja. To nie aparat, ale wizja fotografa jest kluczem do udanego zdjęcia. Bywa, że poszukuję kontrastów, innym razem wszystko musi ze sobą współgrać: plener, strój, model, modelka. Chcę by moje zdjęcia oddziaływały jak plakaty, zapadały w pamięć i szukały z widzem porozumienia. Jestem posiadaczem aparatu Nikon d800 i Canon 5D Marc II – dysponuje profesjonalnym oświetleniem. Nie wciskam bezmyślnie migawki, ale cały czas myślę o ostatecznym efekcie - obrobionym cyfrowo i wydrukowanym na wysokiej jakości papierze zdjęciu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Śluby – Artystyczne ujęcia

Są chwile w życiu, których się nie zapomina. Fotograf podczas tych najważniejszych momentów, poszukuje emocji, tworzy obrazy wspomnień na przyszłość.

Przed ślubem spotykamy się, poznajemy. Dowiaduje się czym się zajmujecie, jakie są wasze pasje i marzenia.

Opowiadam wam o swoich doświadczeniach w pracy za aparatem - wspólnie ustalamy pomysły na ślubną sesję, podpisujemy umowę. Wzajemna relacja między Parą a fotografem jest doskonale widoczna na zdjęciach. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – wybór fotografa jest tak samo ważny jak dobór sukni, kwiatów, miejsca wesela. Podczas ślubu raz jestem niewidzialny, czasem reżyseruję, bawię się razem z wami. Dostrzegam piękno w ludziach, poznaję wasze Rodziny. Moje fotografie są kluczem do waszych wspomnień, tworze ujęcia przywołujące emocje.

Fotografując zwracam uwagę na światło, ludzi, sytuacje, otoczenie. W jednej sekundzie skupiam wszystkie te aspekty w fotograficznym ujęciu. Spojrzenie, delikatny dotyk dłoni, nieśmiały uśmiech, pocałunek – okiem obiektywu wychwytuję szczere chwile. Nieważne czy pada deszcz, czy świeci słońce, to jest Wasz dzień i wasze emocje. Ja to pokazuję.

Cennik Pakiet Podstawowy - 1500 zł

zdjęcia z przygotowań do ślubu i błogosławieństwa ( 1 godzina fotografowania) zdjęcia z ceremonii ślubnej krótka sesja plenerowa w dniu ślubu zdjęcia z wesela (3 godziny fotografowania) pakiet 20 wydrukowanych zdjęć (format 15x21) 150 obrobionych zdjęć przygotowanych na płycie DVD

Pakiet Max – 1700 zł

zdjęcia z przygotowań do ślubu i błogosławieństwa zdjęcia z ceremonii ślubnej zdjęcia z wesela (wesele + oczepiny) krótka sesja plenerowa w dniu ślubu pakiet 30 wydrukowanych zdjęć (format 15x21) 200 obrobionych zdjęć przygotowanych na płycie DVD do 15 km od Olsztyna dojeżdżam w cenie usługi

Opcje dodatkowe

Ślubna sesja zdjęciowa w innym dniu (2 – 4 godziny) – 400 zł Sesja narzeczeńska – 300 zł 
FOTOSERIO zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Zwelonem.pl - fotografia ślubna
Fotografia

Zwelonem.pl - fotografia ślubn...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Piech-Dubis Fotografia
Fotografia

Piech-Dubis Fotografia

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
FotoKacha
Fotografia

FotoKacha

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2018 WNETWESELE.PL
Google+