Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Fotografia Kimi

ocena - 

Grodzisk Mazowiecki

11-go Listopada 46
05-825 Grodzisk Mazowiecki
woj. mazowieckie


Telefon:
511 64...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Fotografia jest moją największą pasją już od lat. W zdjęcia wkładam całe serce i talent. Szczególną przyjemność sprawia mi robienie zdjęć ślubnych, gdzie mogę być obserwatorem chwil szczęścia młodej pary, ich rodziny i przyjaciół. Staram się zawsze uchwycić je na moich zdjęciach.

Często słyszę, rozmawiając z osobami, które zamawiają u mnie sesje fotograficzne „ale wie Pan, ja jestem taka/ taki niefotogeniczny, tak zawsze źle wychodzę na zdjęciach…”. Nie ma nic bardziej mylnego! To jak ktoś wychodzi na zdjęciach zależy przede wszystkim od dobrego fotografa a następnie od cyfrowej obróbki zdjęcia, do której przykładam szczególną wagę.

Uważam, że ważne jest to, aby obecnością aparatu fotograficznego nie stresować pary młodej ani zaproszonych gości. Dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz przyjemnej atmosferze jaką staram się wytworzyć podczas robienia zdjęć, staram się sprawić, aby wszyscy czuli się swobodnie i nie bali się „ oka ” obiektywu aparatu fotograficznego.

Przygotowanie zdjęć zajmuje mi około jednego miesiąca. Dodatkową usługą jest możliwość zamówienia odbitek wysokiej klasy po preferencyjnych stawkach, których obróbkę cyfrową do druku przygotowuję gratis.

Ślub jest jednym z tych wydarzeń, do których będziemy wracać wspomnieniami przez całe życie. Piękne fotografie zrobione w tym dniu, pomagają nam te wspomnienia utrwalić. Zdjęć ślubnych nie da się powtórzyć. Z tego powodu uważam, że ich zrobienie należy powierzać tylko profesjonalistom. Bardzo ważny jest zapasowy sprzęt fotograficzny, który oczywiście posiadam tej samej najwyższej klasy co podstawowy.

Reportaż ślubny wykonuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy Nikon, pozwalającym uzyskać najwyższą jakość zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Szczegółowy scenariusz dnia ślubu i sesji plenerowej proponuję omówić w trakcie indywidualnego, niezobowiązującego spotkania w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, na które serdecznie zapraszam! Po podpisaniu umowy otrzymają Państwo autorskie wskazówki dot. organizacji ślubu, wesela oraz porady co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach ślubnych. Młodzi powiedzieli mi, że były one dla nich bezcenne.

Serdecznie zapraszam!
Fotografia Kimi zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Krzysztof Pałasz Fotografia i Wideofilmowanie
Fotografia

Krzysztof Pałasz Fotografia i ...

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
Weddingmotion | Fotografia Ślubna i Film
Fotografia

Weddingmotion | Fotografia Ślu...

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena 5,0
Vermilion Foto Studio/Fotografia ślubna, okolicznościowa, dziecięca, akty, portrety
Fotografia

Vermilion Foto Studio/Fotograf...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+