Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Fotograf Ślubny Krzysztof Klaus

ocena - 

Kielce

woj. świętokrzyskie


Telefon:
606-76...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Jestem człowiekiem o wielu zamiłowaniach - interesuję się narciarstwem, motocyklami i fotografią…. Połączenie tych wszystkich zainteresowań tworzy niezwykle ciekawą kompozycje, a zarazem daje wspaniałe możliwości realizowania się. Fotografia towarzyszy mi na co dzień, gdzie nie brakuje sytuacji, zdarzeń, ludzi, przedmiotów i wielu innych niezliczonych bodźców działających na wyobraźnie fotografa, tym samym dających okazje uchwycenia czegoś niezwykłego nawet w pozornie zwyczajnej chwili.

Pozwólcie mi więc także uchwycić chwile z najważniejszych momentów w Waszym życiu :) :) :).Jeśli chcecie utrwalić na fotografiach urok i czar waszych wyjątkowych uroczystości i mieć wspaniałą pamiątkę, która pomoże pielęgnować piękne wspomnienia serdecznie zachęcam do skorzystania moich usług i zapraszam do współpracy.

Zachęcam również do sesji studyjnych, które ze względu na usytuowanie mojego atelier są możliwe jedynie w Kielcach. Gorąco polecam także zdjęcia plenerowe, gdzie już nie ma dla mnie żadnych ograniczeń terytorialnych. Nie stanowi dla mnie żadnego problemu, aby sesja rozpoczęła się nad morzem, a zakończyła w górach – lub odwrotnie :) :) :)

Jestem otwarty na wszelkie ciekawe pomysły.

Foto Reportaże * Sesje Fotograficzne/Portfolia * Fotografia Reklamowa/Zdjęcia Produktów

Ważnymi wydarzeniami w życiu są również takie uroczystości jak Chrzest Święty, czy Pierwsza Komunia Święta naszych dzieci. Niewątpliwie są to także momenty warte utrwalenia na fotografiach. Jeżeli chcesz upamiętnić powyższe ceremonie, aby w przyszłości Twoje dzieci również miały pamiątkę i mogły łatwiej przywołać wspomnienia, chętnie przygotuję fotoreportaż z każdej Waszej uroczystości.

Jeśli wybierasz się na ważny bankiet, koncert, lub sam jesteś gwiazdą jakiegoś wydarzenia i chciał byś to uwiecznić - również polecam usługi w tym zakresie. W swojej ofercie posiadam też profesjonalne sesje fotograficzne dla początkujących modelek/modeli – i wszystkich zainteresowanych stworzeniem swojego portfolio.

Zachęcam do współpracy również gdy potrzebujesz zdjęć do promowania swojej firmy lub produktów, a może prowadzisz restaurację i chcesz zareklamować podawane w niej smakowitości? Każde zlecenie traktuję poważnie i staram się, by każde zrobione przeze mnie zdjęcie było niepowtarzalne, posiadało duszę…

Proponuję również wykonanie zdjęć, lub całych sesji fotograficznych do plakatów, folderów, ulotek, kalendarzy itp.
Fotograf Ślubny Krzysztof Klaus zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Krzysztof Pałasz Fotografia i Wideofilmowanie
Fotografia

Krzysztof Pałasz Fotografia i ...

polubienia1 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
Ann Marie Frames
Fotografia

Ann Marie Frames

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Vermilion Foto Studio/Fotografia ślubna, okolicznościowa, dziecięca, akty, portrety
Fotografia

Vermilion Foto Studio/Fotograf...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+