Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Zdjęcia ślubne

(9 odpowiedzi)

karina30   9 marca 2016, 13:07
Znacie jakiegoś sprawdzonego fotografa ślubnego? Widzieliście tę ofertę - http://mad-studio.net.pl/zdjecia-slubne-oferta/ ? Podobno teraz zamawia się tylko zdjęcia a z filmu to się już raczej rezygnuje.
agata-cykcykstudio   12 kwietnia 2016, 07:24
Nikt już dziś raczej nie ogląda długich filmów ze ślubu - w modzie są raczej dobrze zmontowane 3-4 minutowe teledyski :) W fotografa ślubnego na pewno warto zainwestować, bo zdjęcia zawsze będą pamiątką - i można z nich zrobić np albumy dla rodziców potem. Jeśli szukasz fotografa, mogę też zaprosić do kontaktu ze sobą :)
eraserr
eraserr   19 maja 2016, 14:05
Ja sobie nie wyobrażam nie wynajęcia fotografa ślubnego, wideofilmowanie to inna sprawa, bo kto tak naprawdę ogląda film z wesela więcej niż raz? Natomiast zdjęcia to świetna pamiątka, do której chętnie się wraca z różnych okazji, a ile wspomnień przywołują!
My mamy co prawda jeszcze trochę czasu, żeby wybrać kogoś do podjęcia się tego zadania i też mamy sporo możliwości, z których możemy wybrać, bowiem ślub odbędzie się w Warszawie, a zależy nam na kimś miejscowym, żeby nie miał problemów z transportem.
Na własną rękę robię wstępne rozpoznanie na tym polu, pytając znajomych i członków rodziny i będę sprawdzać po kolei. Na razie w Warszawie polecono mi 2-3 zawodowców od fotografii ślubnej, z z czego najbardziej wyróżnia się Agata Pietrzyk, na jej stronie (http://agatapietrzyk.com) widziałam niesamowite zdjęcia, ze świetną grą światłocienia, która zawsze przykuwa moją uwagę. Zobaczymy, jak wyjdzie sprawdzanie innych fotografów, ale na razie ona jest moją faworytką ;)
Co masz zrobić dziś, zrób... nigdy
sonia   7 października 2016, 09:34
Zauważyłam, że filmowanie ślubu zaczyna wychodzić z mody, dlatego ja też postawiłam tylko na fotografię. Skoro jedyną pamiątką są zdjęcia muszą one być wykonane profesjonalnie przez sprawdzonego fotografa, więc polecono mi Pana Patryka z http://krakowskifoto.pl/ Moje oczekiwani zostały spełnione w 100%, doskonałe ujęcia są dla mnie niezastąpioną pamiątką ze ślubu.
sreg
sreg   20 października 2016, 15:16
Zdecydowanie zdjęcia ze ślubu powinny być zrobione profesjonalnie, w końcu yo niezapomniana pamiątka na całe życie ;)

http://www.idmultimedia.pl/blog/sylwia_jakub/
musica   30 kwietnia 2017, 21:59
Stary wątek, ale podbijam - u nas świetnie sprawdził się fotograf Fotoluka z Poznania :)
elabarbara   28 maja 2017, 10:03
Po pierwsze każdy ma inny gust a po drugie ofert jest tyle, że aż głowa boli . Pewne jest to, że trzeba się zapoznać z portfolio osoby ,którą chcemy wynająć. W mojej opinii, sami też możemy podpowiedzieć fotografowi czego oczekujemy, aby potem ominęło nas rozczarowanie. Dlatego ja przejrzałam listę fotografów na tej stronie- http://www.fotografia-slubna.pl/ i zdecydowałam się że wynajmiemy dobrego fotografa.
pola234   29 maja 2017, 13:08
Ja na swoim weselu miałam dobrego fotografa, znalazłam go na portalu https://weselnapolska.pl/ polecam, nie tylko fotografa tam znalazłam :)
czarnuszka
czarnuszka   24 lipca 2017, 14:51
Tak, ja poznałam fajną fotograf z Warszawy, a konkretnie http://www.agnieszkaklosinska.pl/ - urzekło mnie to, że nie stosuje przesadzonych filtrów kolorystycznych ani nie nadużywa Photoshopa w swojej fotografii ślubnej, co czasem jest tendencją wśród fotografów z tej dziedziny, a mnie osobiście się nie podoba. Pani fotograf wykorzystuje maksymalnie naturalne światło i ujęcia, przez co nic nie odwraca uwagi od tego, co się dzieje na zdjęciu. I ma też jasne warunki umowy, więc nie musieliśmy się obawiać, że coś nieuczciwego będzie miało miejsce podczas naszej współpracy.

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+