Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Wodzirej na weselu

(19 odpowiedzi)

poleczka25
poleczka25   17 lutego 2015, 17:32
Czy warto skorzystać z usług jakiegoś "wodzireja" na przyjeciu weselnym? Chodzi o wesele na ok. 80 osób, w restauracji.
lebleu
lebleu   17 lutego 2015, 18:19
Super temat poruszyłaś! Wodzirej na dużych imprezach, to sprawa podstawowa! Ale to musi być ktoś naprawde sprawdzony. Nie jakiś goguś-kaowiec z sanatorium. Ale musiałam przy okazji tego wątku znaleźć fragment kultowego filmu ;)))
https://www.youtube.com/watch?v=6hjsZDQOqAo
samanta
samanta   18 lutego 2015, 13:18
Piosenka z tego filmu aż sama ciśnie sie na usta, jak jest mowa o wodzireju smiley. Ja też myślę, że na dużym przyjęciu weselnym ktoś taki jest bardzo potrzebny, zwłaszcza gdy przewidziane są jakieś dodatkowe atrakcje oprócz jedzenia i tańców.
Alicya
Alicya   18 lutego 2015, 13:37
My planujemy wynająć DJa i mam nadzieję, że on oprócz puszczania muzyki jakoś tą impreze poprowadzi. Oczywiście bez głupich gier i zabaw ale powinien zapowiadać poszczególne momenty typu krojenie tortu, zachęcać ludzi trochę do tańca. Musimy to z nim jeszcze uzgodnić, bo wynajmować osobnej osoby tylko do gadania to mi się nie uśmiecha :)
karina
karina   20 lutego 2015, 07:25
Na weselu mojej siostry był DJ i znakomicie prowadził zabawę, więc myślę, że oni generalnie mają to już we krwi ;) Choć nie zaszkodzi dopytać.
katca
katca   20 lutego 2015, 14:41
Wodzirej to w moim przypadku sprawa kluczowa - nie wszystkie weselne zabawy cieszą się moją aprobatą ;) dlatego będę musiała przedyskutować z nim pewne kwestie ;)
Alicya
Alicya   23 lutego 2015, 19:41
Mam tak samo Katca. Widziałam na weselach tak żenujące zabawy, że dla świętego spokoju mam zamiar ustalić z DJem aby nie robił żadnych. Chyba że będzie miał jakieś konkretne pomysły i szczegółowo z nim ustalimy zawczasu jak one mają przebiegać. Haha, nie zapomnę jak musiałam mojemu chłopakowi przekładać kiedyś jajko przez nogawkę. Byłam wtedy młoda i był z tego ubaw ale na swoim weselu wole gości w coś takiego nie pakować ;)
karina
karina   24 lutego 2015, 10:50
Zgadzam się, nic na żywioł, wcześniej rozmowa musi być i najlepiej w umowie zaznaczyć jakie zabawy aprobujemy, a na jakie się nie zgadzamy.
Alicya
Alicya   25 lutego 2015, 10:16
acha, a ciekawe czy nasz DJ będzie miał przygotowaną jakąś umowę. Nic o tym nie wspominał a dobrze by było, bo inaczej to jeszcze nas może wystawić do wiatru na tydzien przed weselem i co wtedy.
karina
karina   25 lutego 2015, 13:45
Dziewczyny, umowa to podstawa, nie tylko przy wodzireju! Wszystko najlepiej mieć na papierze i niczego nie załatwiać "na gębę". Nawet wysokość zaliczek wpisujcie w umowę, żeby później nie było problemu, że ktoś nie pamięta, że zaliczkę już wziął... A różne rzeczy się zdarzają.
katca
katca   25 lutego 2015, 15:49
To prawda, umowę trzeba mieć. Co do zabaw weselnych - nie raz widziałam jak goście chowają się po kątach, gdy wodzirej szukał chętnych do jakichś słabych konkursów itp. Nie chciałabym tego u siebie. Komfort gości to ważna sprawa :)
yukiyuki
yukiyuki   13 kwietnia 2015, 10:25
No cóż - ja sama się chowałam na weselach i zazwyczaj po cichu się zastanawiałam po co to komu... Ale przyjaciółka kiedyś mi powiedziała, że tak trzeba bo taka tradycja - wesele z zabawami i obowiązkowo oczepiny. Serio?
morelka
morelka   13 kwietnia 2015, 18:48
Ja jestem za weselnymi zabawami, konkursami itp., ale takimi z pomysłem, nie tymi prymitywnymi, powielanymi na weselach od lat (typu jedzenie tortu na wyścigi z zasłoniętymi oczami albo rozpoznawanie swojej świeżo-upieczonej żony po macaniu kolan - również z zasłoniętymi oczami, żenada). Coś na poziomie na pewno jest fajne, ale do tego jest koniecznie potrzebny jakiś "wodzirej", bo trzeba kierować taką zabawą. Jeśli ktoś planuje małe przyjęcie weselne, polegające głównie na spotkaniu po ślubie, to taki obiad czy kolacja przy muzyczce i tort na zakonczenie na pewno wystarczą. Ale jeśli wesele jest na kilkadziesiąt osób albo i większe, to goście nie mogą cały czas tylko siedzieć przy stole i od czasu do czasu odrywać sie do jakiegoś tańca. W końcu tyle przygotowań, pracy, piękne zaproszenia, dekoracje itp. to "show must go on"!! A tzw. oczepiny są bardzo sympatyczną tradycją, nie tylko w polskiej kulturze, i wbrew pozorom, bardzo oczekiwaną . Chyba założę zaraz nowy wątek, na pomysły zabaw i atrakcji weselnych.
karola
karola   29 kwietnia 2015, 13:42
To ja zadam może dziwne pytanie - ale kto oczekuje oczepin? Chyba tylko rodzina i to starsze pokolenie... Moje znajome kiedy brały ślub prawie zawsze mówiły, ze rodzice bardzo chcieli aby coś takiego było, a że pomagali finansowo, to niech tak będzie. Ale nikt nigdy nie miał do mnie pretensji, kiedy mówiłam, że ceremonia ślubna jest OK i będę, prezent dam, cieszę się ze szczęścia pary, ale na wesele nie idę bonie dość, że w większości to dla mnie obcy ludzie, a uganiać się w jakiś idiotycznych zabawach po całej sali z nimi nie mam ochoty (mówiłam to raczej delikatnie, ale jedna z koleżanek dokładnie tak to ujęła i nerwy miała, bo teściu zaparł się, ze musi być).
rybka_93   9 listopada 2015, 17:30
Jak dla mnie to wodzirej jest zbedny jesli ludzie umieją sie dobrze bawic sami z siebie...
karina30   4 lutego 2016, 06:47
Mnie się jednak wydaje, że w zespole powinien być wodzirej. Tutaj możesz sprawdzić z jakich muzyków składa się taki zespół http://notogramy.com.pl/o-nas.html . Grali ostatnio u mojej koleżanki i przyznam się, że zabawa była do białego rana...
magdalena   19 marca 2016, 00:36
u nas będzie Dj + wodzirej. Musi być osoba zabawiająca gości różnymi przyśpiewkami i nie tylko :)
arnikka   21 marca 2016, 19:26
Zgadzam się z opinią, że bez dobrego wodziereja na weselu nie ma mowy o świetnej zabawie. A powiedźcie mi, co sądzicie o takiej opcji jak fotobudka chociażby z http://www.mimofoto.pl/#!oferta-fotobudki/gw03t . Wielu moich znajomych coraz częściej mówi o takiej rozrywce przy okazji przyjęcia weselnego i jestem ciekawa, czy może się już z tym zetknęłyście.
magdalena   17 kwietnia 2016, 23:58
też się zastanawiamy nad fotobudką ale nie wiem jak się wyrobimy z funduszami bo zaszaleliśmy z grawerowaną wódką z polanina i innymi dodatkami:)

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+