Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Tort ok ale jaki !!

(6 odpowiedzi)

cherrymaniaa   9 listopada 2015, 11:34
Hej kobietki, mam do was pytanie. Jak to jest z tą masą cukrową/marcepanową? Czy ona jest w ogóle zjadliwa? Torty nią pokryte wyglądają naprawdę wspaniale lecz obawiam się, że wygląd nie zagwarantuje mi zadowolenia ze smaku wśród gości. Jakaś znajoma mojej mamy wydawała córkę za mąż i mieli właśnie taki piękny tort, lecz cóż z tego jak każdy bawił się z tą masą zdejmując ją z tortu i uznając za niezjadliwą ;( nie chciałabym sytuacji u siebie na weselu gdzie goście po początkowym zachwycie są rozczarowani smakiem czy konsystencją. Ponadto podobno tort pokryty tą masą musi być raczej ciężki/kremowy a my preferujemy raczej lekkie torty z bitą śmietaną i owocami, tym bardziej, że ślub mamy latem. Zastanawiam się czy może to ona trafiła na takiego cukiernika, że ta masa nie była zjadliwa albo nie wiem za gruba? Błagam was o pomoc bo naprawdę nie chce inwestować w coś co pójdzie do kosza.
magdusiaa_1988   9 listopada 2015, 16:02
Masa cukrowa jest mało zjadliwa, ale super wygląda. Za to większość tortów w środku jest smaczna.
zosienette   9 listopada 2015, 16:10
No jest to raczej baaaardzo slodkie ;-) takze zalezy co goscie lubia ;-) tort na smietanie przez taka mase moze "usiasc". Mozesz zaryzykowac ale latem nie proponuje bo ciezar masy i cieplo moze spowodowac kiepski efekt :-/
Bez pamięci kochać można gdy dziewczyną jest położna <3
florencjaa   9 listopada 2015, 16:35
Dobrze zrobiona masa marcepanowa jest bardzo smaczna ale to też jest rzecz gustu. Nie każdy lubi smak migdałowy, a właśnie migdały są podstawowym składnikiem prawdziwej masy marcepanowej.
rybka_93   9 listopada 2015, 17:04
to jest bardzo słodkie, więc sie zastanów nad taką masą. Idź do cukierni i zapytaj jakie rodzaje tortu macie do wyboru :)
claire   28 listopada 2015, 17:48
Masa marcepanowa jest ok, o ile ktoś lubi bardzo słodkie rzeczy :)

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+