Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Schody do mieszkania kręcone

(3 odpowiedzi)

malina
malina   2 listopada 2016, 09:52
Czy ktoś z Was ma moze takie schody w mieszkaniu? Jak się to sprawdza? Dobrze czy nie? Czy jesteście zadowoleni? Jesteśmy w trakcie remontu i zastanawiamy się czy w takie zainwestować czy jednak nie...
selma
selma   2 listopada 2016, 10:22
My mamy . Podjęliśmy decyzję z uwagi na to,że mamy niewielkie mieszkanie i takie schody nie zajmują w nim dużo miejsca. Wcześniej tradycyjne schody zajmowały praktycznie połowę holu.Obecnie dzięki temu,,że z nich zrezygnowailśmy mamy tam pojemną szafę. Były trochę obawy,ze mogą być problemy z dostosowaniem się do nich. Jednak okazały się wygodniejsze niż mysleliśmy.Schody zamawialiśmy w firmie http://otoschody.pl/ . Jesteśmy zadowoleni zarówno z wykonania jak i z szybkości z jaką firma nam te schody zamontowała. Możesz zerknąć: otoschody.pl - mają tutaj sporą galerię schodów.
Pozytywnie zakręcona
kraaa   29 maja 2017, 15:16
My też mamy i bardzo sobie chwalimy. Mamy dość mało miejsca, więc tak naprawdę to nawet się nie zastanawialiśmy. Dzięki tym schodom (http://krafen24.pl/66-jadalnia) nie jest takoś strasznie zagracona, tylko nawet ze względu na poręcze schody stały się dodatkową ozdobą :) Także nie ma się czym przejmować. Córka też nie ma żadnych problemów z poruszaniem się po tych schodach, czego na początku się obawialiśmy.

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+