Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Regulamin forum

(1 odpowiedzi)

Administrator   12 września 2014, 11:19
Forum portalu WnetWesele.pl służy wymianie poglądów, informacji i komentarzy. Poniżej znajdziecie regulamin, o którego przestrzeganie gorąco Was prosimy:

1. Treści na Forum publikowane są przez Użytkowników na ich własną odpowiedzialność. Administrator portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści publikowane przez Użytkowników na Forum.

2. Zabronione jest publikowanie na Forum treści niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności treści obraźliwych, wulgarnych, pornograficznych.

3. Zabronione jest publikowanie na Forum treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

4. Treści publikowane na Forum powinny być pisane w zgodzie z zasadami języka polskiego. Powinno unikać się pisania z błędami, pisania całego tekstu dużymi literami. Publikowane treści powinny być przejrzyste i zrozumiałe dla innych Użytkowników.

5. Użytkownicy Forum powinni wykazać się kulturą osobistą. Nie należy obrażać innych osób, wyśmiewać się z nich lub z ich poglądów. Nie należy zachowywać się agresywnie, atakować swoimi wypowiedziami innych osób. Wszelkie wypowiedzi tego typu będą usuwane.

6. Treści publikowane na forum nie służą do reklamowania i promowanie osób i firm trzecich. Jeśli linki lub opisy innych stron, firm lub serwisów zamieszczane przez Użytkownika nie wnoszą niczego do danego tematu, to zostaną usunięte przez Administratora.

7. Forum służy do wymiany poglądów i informacji. Nie stanowi pomocy technicznej dotyczącej działania portalu i jego funkcji. Jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące działania portalu należy kierować na maila kontakt@wnetwesele.pl.

8. Publikowanie nielegalnych materiałów (oraz linków do nich) objętych ochroną praw autorskich jest zabronione. Użytkownik publikujący treści na Forum zaświadcza, że jest ich autorem i ma prawa do ich publikacji.

9. Nowe wątki na Forum powinny być zakładane w odpowiednich działach.

10. Zabrania się publikowania na Forum kilku wątków dotyczących tej samej sprawy. Przed założeniem nowego wątku należy upewnić się, czy taki wątek nie został już wcześniej założony przez kogoś innego.

11. Administrator zastrzega sobie prawo do moderowania treści publikowanych na Forum, jak również do usuwania treści niezgodnych z niniejszym regulaminem. Odbywa się to bez powiadomienia Użytkownika, który te treści zamieścił.

12. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania z portalu WnetWesele.pl osób łamiących niniejszy regulamin.

13. Administrator zastrzega sobie prawo do udostępnienia wszelkich danych zgromadzonych na temat Użytkowników na żądanie organów w przypadku, gdy zostanie wszczęte postępowanie związane z publikacją treści na Forum.

14. Wszelkie przypadki łamania prawa przez Użytkowników będą zgłaszane właściwym służbom.

15. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Zmiany regulaminu wchodzą w życie w momencie opublikowania ich w tym miejscu.
TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+