Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Podziękowania dla gości

(14 odpowiedzi)

weridiana   1 marca 2016, 12:47
Witam :) planujemy z narzeczonym sami przygotować podziękowania dla gosci. Mamy jednak mały problem, myśleliśmy żeby zrobić domowe wino (do wesela jeszcze trochę czasu) jednak nie wiemy jaki najlepiej wybrać smak (czy jarzynowy, gruszkowy czy może jakiś inny). Jakby tego było mało jak rozmawiałam ze znajomymi to doradzimy mi ze lepsza byłaby nalewka :o i w takim przypadku co przygotować dla młodszych gości ? Każdy lubi coś innego, co najlepiej wybrać by było jak najbardziej neutralne ?
panna_mloda
panna_mloda   2 marca 2016, 09:03
Hej my też się zastanawialiśmy nad podzielona niani dla naszych gości :-D i chcemy dać paniom nasionka kwiatów żeby mogły później sobie posadzić w ogrodzie ( a kwiatki zawsze będą im O naszym weselu przypominać) a panon chcemy dać małe buteleczki whisky lub koniaku :-p A jesli to nie wypali to damy gosciom nasze zdjcia slubne ( kilka od fotografa ) Co myslisz o tym pomysle ?
magdalena   2 marca 2016, 16:07
a może jakieś babeczki dla wszytych, np ze śmiesznym wizerunkiem pary młodej. Chociaż nie będziecie się martwić co dla dzieci a co dla starszych tylko położycie na każdym talerzyku taką babeczkę :)
panna_mloda
panna_mloda   2 marca 2016, 17:25
Ja myślałam żeby przy każdym talerzyku położyć ciasteczka z wróżba dla każdego z gość tak na dobry początek wesela :-D
weridiana   3 marca 2016, 19:16
Pomysłów jest wiele. Boję się też ze alkohol może być źle odebrany przez niektóre osoby. Chociaż takie naszej produkcji :)
weridiana   3 marca 2016, 19:17
Problem w tym ze nie ma pewności czy każdy lubi bawić się w ogrodnika, ja mam znajomych którzy nie mają ogrodu , nie lubia kwiatów.
panna_mloda
panna_mloda   4 marca 2016, 08:48
Weridiana- jeśli nie w ogrodzie to przecież można w domu sobie zasadzic kwiatka w doniczce. A Ty co proponujesz ??
zosienette   4 marca 2016, 21:04
W sumie to nigdy nie masz pewnosci, ze Twoje upominki spodobaja sie kazdemu. Tak samo nie kazdy lubi alkohol... Nie jestes w stanie trafic w gusta kazdego z gosci...
Bez pamięci kochać można gdy dziewczyną jest położna <3
panna_mloda
panna_mloda   5 marca 2016, 17:36
Pewnie jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodzil to nasze wesele a jeśli się komuś coś nie będzie podobało to niech zrobi lepsze haha :-)
irena   2 lutego 2017, 16:09
sreg
sreg   17 maja 2017, 11:05
Dokładnie, nie wszystkim dogodzimy. Fajnym pomysłem są również małe słoiczki z miodem, czy migdały w fajnym pudełeczku :)
majka2312   18 maja 2017, 15:48
U nas goście w ramach podziękowania dostaną oczywiście tradycyjnie ciasto weselne i do tego dokupiliśmy w Polaninie butelki wódki weselnej z wygrawerowanymi naszymi imionami i datą ślubu;)
michalina   11 września 2017, 14:21
Wiele zależy też od tego jaką kwotę chcemy/jesteśmy w stanie przeznaczyć na takie upominiki. Ja proponuję (szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym):
- herbatę np. z cukrowymi serduszkami, można ją zapakować do mini słoiczków lub szklanych probówek i przewiązać wstążką lub rafią,
- gorącą czekoladę na drewnianej łyżeczce,
- mini słoiczek powideł własnej roboty,
- jabłka lub gruszki, które po przyczepieniu papierowego listka z imieniem i nazwiskiem gościa mogą stanowić jednocześnie prezent, jak i winietkę, a poza tym będą piękną dekoracją stołu.
Mam jeszcze wiele pomysłów ale nie chcę Was tu zanudzić moimi wywodami wink
Manufaktura Małych Form
florystyczna i papierowa oprawa ślubów oraz wesel
www.manufakturamf.pl
roberto85   14 listopada 2017, 09:51
U nas podziękowania był w formie sadzonki rośliny, która kwitnie w grudniu - grudnik. Jest przepiękny i łatwy w opiece, nie wymaga specjalnego zainteresowania i traktowania :) A poza tym jeszcze poodrzucaliśmy gościom ciasto, które nam zostało - w takich pudełkach: http://www.probitus.pl/pudelka-na-ciasto-c-62.html

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+