Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Konto bankowe - w jakim banku założyć?

(6 odpowiedzi)

dizz   13 maja 2016, 12:42
W jakim banku polecacie założyć wspólne konto bankowe? Tak, aby nasze wypłaty spływały na jeden rachunek i aby można było lepiej kontrolować wydatki. Możecie polecić coś w tym zakresie?
selma
selma   13 maja 2016, 13:58
Nie szukałaś informacji o kontach w sieci? Są przecież strony, na których możesz sobie przejrzeć takie porownania kont , zobacz sobie:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

Na stronie jest dość spory ranking konto osobistych tak więc możesz sobie przejrzeć czy coś Ci będzie tam odpowiadało. Sama jakiś czas temu przeniosłam się do smart banku. Mają tam o wiele lepszą ofertę konta osobistego niż w banku pekao sa gdzie do tej pory miałam konto
Pozytywnie zakręcona
woeminik
woeminik   12 września 2016, 13:17
Ja polecam w Millenium - moim zdaniem mają bardzo dobrą ofertę kont bankowych :)
rewomika   17 października 2016, 12:41
Polecam mBank - większość moich znajomych tam założyło konto i są bardzo zadowoleni :)
jjusti18   20 czerwca 2017, 10:18
Jeżeli chodzi o mnie to ja polecam konto bz-wbk, mają naprawdę świetne warunki czego mogłam się przekonać na stronie http://bankowe-konta.info/konto/bz-wbk . Jest to świetna strona, dzięki której można dokładnie zapoznać się propozycjami banków i je porównać.
https://www.wesele-slub.com
roberto85   14 listopada 2017, 12:16
Z tego co zauważyłam to mimo wszystko wiele osób poleca mBank. Może tam zajrzysz co mają w swojej ofercie? Fajne zestawienia kont osobistych możesz też zobaczyć na tej stronie http://www.banki24.com.pl Fajnie byłoby najpierw zapoznać się z kilkoma propozycjami i sprawdzić, która z nich będzie najbardziej odpowiednia.

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+