Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Jaka suknia na ślub?

(1 odpowiedzi)

offca87   6 marca 2016, 21:03
Hej dziewczyny! Zapisałam się na to forum, żeby ktoś mnie zainspirował! :) Razem z Narzeczonym planujemy ślub w romantycznej scenerii, w parku, w którym znajduje się mała kaplica, jednak chcielibyśmy, żeby ślub odbył się na dworze :) Muszę tylko przekonać Księdza, ale myślę, że to nie będzie takie trudne, bo nie będziemy mieć typowego ślubu (msza itd.) tylko krótkie nabożeństwo zaślubin. Po całym wydarzeniu zabieramy najbliższa rodzinę na obiad, a następnego dnia planujemy zaprosić najbliższych znajomych na wieś do lasu na wielkie ognicho, pieczonego świniaka, chleb ze smalcem i sałatkę jarzynową! :) Przed imprezą dla chętnych organizujemy spływ kajakowy!

Jako, że ślub planujemy w Noc Kupały, chcemy trochę w tym klimacie zorganizować całe wydarzenie. Narzeczony chce mieć strój lniany, lekko zwiewny w jasnych kolorach, a ja planuję mieć zwiewną, romantyczną sukienkę. Na stronie (http://www.wnetwesele.pl/artykuly/romantyczne-suknie-slubne-w-stylu-empire-33.html) znalazłam coś co mi się spodobało, jest to ta 1 sukienka. Nie chcę długiej sukni, tylko krótką. Myślę, też o wianku na głowie i się zastanawiam czy wianek będzie pasować do tej sukienki. Czy nie jest ona zbyt "bogata", żeby jeszcze dodawać wianek? Co o tym myślicie?

Może macie jakieś inne pomysły? Może któraś z Was miała na swoim ślubie nietypową sukienkę, albo może któraś planuje wystąpić w czymś innym niż to nakazuje tradycja? :) Ponadto nie należę do najszczuplejszych dziewczyn, to nie chciałabym sukienki mocno przylegającej.

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+