Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Idealny prezent dla Nowożeńców

(6 odpowiedzi)

inwestor
inwestor   21 sierpnia 2016, 18:52
Szanowni Państwo,

przedstawiam Państwu idealny prezent na nową drogę życia dla Państwa Młodych.

Podarunek w formie wejścia do dużej spółki oraz udziały w dużej inwestycji deweloperskiej jest nową formą wsparcia Młodych na ich nowej drodze życia.

Po dwóch latach Państwo Młodzi otrzymują zwrot kapitału, zysk 44% i dodatkowo, co miesiąc, dożywotnio zysk z tytułu posiadania udziałów w dużej Galerii Handlowej.

Comiesięczny dodatkowy zysk pozwoli spłacić kredyt za mieszkanie, dom lub będzie stabilnym dodatkiem finansowym na spełnianie marzeń Młodej Pary.

Oferta na stronie www.lhgi.eu
Więcej informacji: office@lhgi.eu oraz 575 309 817

Zapraszam,

Dyrektor Inwestycyjny
hankaczmarek   24 sierpnia 2016, 12:09
uważam ze pieniądze i szczere życzenia
igga   21 września 2016, 14:15
Fajnym prezentem są też takie bony jubilerskie https://www.apart.pl/bony
sonia   7 października 2016, 08:58
Też tak uważam, ze parze młodej pieniądze to najlepszy prezent :)
paprotka999   10 października 2016, 06:03
A to zależy co para młoda preferuje. Bo niektórzy wolą pieniążki, inni jakiś bilety na wyjazd, inni zdają się na pomysłowość gości. Ale ostatnio coraz popularniejsze robią się listy, które para młoda tworzy i udostępnia, listy z rzeczami które by chcieli dostać. W ten sposób zazwyczaj kompletują sobie sprzęt do nowego lokum :) Ostatno przyuważyłam, że wróciło do mody kupowanie na prezent maszyn do szycia. Kiedyś to było modne, potem totalnie niepopularne, a teraz widzę, że znowu chcą maszyny do szycia. Przez to już się obeznałam w w temacie. Więc jeśli nie wiecie co kupić to maszyna do szycia będzie pewnie super pomysłem. Spory wybór mają w http://www.galerialucznik.pl/. Tam są Łuczniki wszelkiego rodzaju, począwszy od tych prostych do najbardziej zaawansowanych. Na prezent chyba najlepsze będą z kategorii Szyję dobrze, bo to takie uniwersalne, nigdy nie wiadomo na ile ktoś miał styczność już z maszyną i szyciem, a z drugiej strony nawet jak nie miał to instrukcja jest na tyle prosta a maszynie nieskomplikowana, że da się radę na spokojnie ją okiełznać ;)
marcelina   20 października 2016, 14:55
igga napisał(a):
Fajnym prezentem są też takie bony jubilerskie https://www.apart.pl/bony

Mnie by ucieszyły :) kupiłabym sobie ten naszyjnik

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+