Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dj Weselny Rybnik

(4 odpowiedzi)

haleczka77   21 marca 2017, 13:08
Zajrzyjcie na http://djdaro.pl/ jeśli szukacie dobrego dj'a na swoje wesele. Dj Daro pochodzi z Rybnika i działa na terenie śląska. Uważam, że również i was mogą zainteresować oferowane przez niego usługi związane z organizacją wesela.
domi78   8 sierpnia 2017, 09:46
My zdecydowaliśmy się na Dj z Poznania ale Oni dojeżdżają do każdego miejsca w Polsce- http://eventspromusic.pl/ na wesele. Mieliśmy okazję ich poznać bo grali u kolegi na weselu i każdy świetnie się bawił przy muzyce. Potrafią rozbawić towarzystwo że nikt nie miał dosyć. Z nimi ustalaliśmy piosenkę na pierwszy taniec, oczepiny itd.
ksywt2ip   15 września 2017, 11:53
Jeżeli szukasz profesjonalnego DJ'a na swoje wesele zobacz ofertę - https://djjerzman.pl/. DJ Jerzman ma szerokie doświadczenie w prowadzeniu wesel, a portfolio a także promo oprawy muzycznej znajdziesz na stronie internetowej.
wioka89   10 listopada 2017, 21:28
Super DJ-a a nawet wodzireja znajdziesz u nich http://www.jurajskaagencjamuzyczna.pl/ . Teraz trzeba o wiele wcześniej załatwiać takie sprawy, bo potem brak terminów. Tym bardziej jeśli jest ktoś dobry. Wykonują również dekoracje kwiatową, cała oprawę muzyczno-artystyczną.

Dodaj odpowiedź:

Zaloguj się aby dodać odpowiedź
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+