Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

film ślubny/teledyski

ocena - 

Kraków

k. Katowice, Tarnów

Zakamycze 30
30-240 Kraków
woj. małopolskie


Telefon:
505-27...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Tagi: ślub, kamerzysta, wesele

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1500 zł

Skoro czytacie ten tekst, doskonale wiecie jak ważny i wyjątkowy jest dla Was dzień ślubu. Organizacja i przygotowania zapewne pochłonęły wiele czasu, energii i pieniędzy. Chcielibyście udokumentować ten dzień w sposób wyjątkowy i piękny, stworzyć ponadczasową pamiątkę, by w dowolnym momencie waszego życia przywołać Wasze najwspanialsze chwile.

Wyobraźcie sobie taką sytuację… zamawiacie firmę „videofilmowanie”, przyjeżdża kamerzysta, wyjmuje dużą kamerę i zbyt wiele w niej nie ustawiając, wciska funkcję auto i kameruje wszystko z jednego miejsca. Osoba bez doświadczenia, zmysłu artystycznego, traktująca swoją pracę dorywczo. Czego można się spodziewać w końcowym efekcie? Filmu który będą wszyscy podziwiać i którego będą wam zazdrościć? Czy raczej czterogodzinnego bezbarwnego materiału, który szybko wyląduje na półce i raczej nieprędko po niego sięgnięcie?

My działamy zupełnie inaczej. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za najważniejsze momenty Waszego życia. Jesteśmy profesjonalistami po szkole filmowej i znamy się na aktualnych trendach w sztuce filmowej. W swojej pracy używamy nowoczesnego sprzętu, kamer nagrywających w kinowej jakości, stabilizatorów ujęć, wykorzystujemy zestaw mikrofonów. A wszystko po to by Wasz film stanowił istną wisienkę na torcie i był pełną emocji wspaniałą opowieścią dwojga zakochanych ludzi.

W świecie filmu jest pełno nowości, w przeciągu kilku ostatnich lat pojawiły się technologie do tej pory zarezerwowane wyłącznie dla wysokobudżetowych, profesjonalnych produkcji kinowych. Nie sposób tego wszystkiego opisać. Możemy jedynie zagwarantować, że staramy się zawsze dopasować jak najlepszą ofertę ściśle do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, wykorzystując 120% naszych możliwości, zaangażowania i potencjału, zachowując przy tym bardzo atrakcyjne ceny.

Jeśli jesteście zainteresowani stworzeniem naprawdę w 100% wyjątkowego filmu ślubnego, chcielibyście współpracować z ludźmi którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zawsze dają z siebie 120%, zadzwońcie do nas, umówmy się na spotkanie, porozmawiajmy i poznajmy się. Jeśli masz wrażenie że istnieje choć cień szansy, że to właśnie My jesteśmy w stanie dać Ci to czego szukasz, nie powinieneś zwlekać.

ceny już od 1500zł!

NASZE WYBRANE PRODUKCJE:
https://www.youtube.com/watch?v=ud15C4u3P2I
https://www.youtube.com/watch?v=-sGdZidzkoY
https://vimeo.com/99250852
film ślubny/teledyski zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

art-stick
Kamerzyści

art-stick

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Bielak Studio
Kamerzyści

Bielak Studio

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
AlcomFilm Łódź
Kamerzyści

AlcomFilm Łódź

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+