Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Fabryka Obrazu Sebastian Siekański

ocena - 

Kielce

ul. Piekoszowska 148
25-638 Kielce
woj. świętokrzyskie


Telefon:
880 29...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Studio "Fabryka Obrazu" oferuje Państwu szeroki wachlarz usług w zakresie fotografii i filmu. W naszej pracy staramy się ciągle rozwijać po to, aby móc sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów. Realizujemy filmy dokumentalne, niezależne, na potrzeby różnych instytucji. Podejmujemy się realizowania spotów reklamowych i filmów promocyjnych odpowiadających standardom telewizyjnym.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dbając o wysoki poziom naszych produkcji. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są w technice cyfrowej z wykorzystaniem najwyższych standardów.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Film i fotografia to nasza pasja, dlatego praca ta sprawia nam ogromną radość.

Nasze studio specjalizuje się w realizacji reportaży ślubno-weselnych. Zapewniamy kompleksową obsługę fotograficzną i filmową dokumentującą przebieg Waszego ślubu począwszy od przygotowań w domu, poprzez zdjęcia i teledyski realizowane w plenerze, ceremonię zaślubin, aż po przyjęcie weselne. Ten najważniejszy dzień Waszego życia rejestrujemy dyskretnie aby nie zakłócać przebiegu uroczystości. Oferujemy realizację zlecenia na jedną, dwie lub więcej kamer w jakości Full HD. Posiadamy zezwolenie Kurii na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych.

Wyróżniają nas oryginalne pomysły i profesjonalizm poparte wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy Wam:

* Możliwość obejrzenia w Studiu próbek naszej pracy z uwzględnieniem wybranego przez Was kościoła i sali weselnej. Prezentacja taka służy bliższemu przyjemnemu zapoznaniu się z ofertą i nie zobowiązuje nikogo do dokonania wyboru na tym etapie.

* Rejestrację zdarzenia stabilizowaną kamerą (profesjonalne statywy, rig kamerowy, FlyCam).

* Jedną z najbardziej nowoczesnych form edycji wykonaną przez pełnoetatowego profesjonalnego montażystę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i oprogramowania.

* Szybkie terminy realizacji gotowego filmu nagranego na wysokiej jakości nośnikach Blueray, DVD z intuicyjnie rozdzielonymi chapterami, oprawionego w ekskluzywne etui.

* Realną wartość usługi.

* Indywidualnie dostosowany do Waszych potrzeb i gustów film wideo będący w czołówce pośród innych konkurentów w tej branży.

Wideo

Nasze produkcje są realizowane kamerami HD najwyższej jakości. Posiadamy profesjonalny sprzęt telewizyjny i filmowy, który pozwala nam na uzyskanie widowiskowych efektów, niemożliwych do osiągnięcia w amatorskich produkcjach. Nasze kamery oraz komputerowe stacje montażowe umożliwiają nam całkowicie bezstratny zapis i obróbkę materiału. Realizujemy nowatorskie filmy z zachowaniem kanonów sztuki operatorskiej. Spełniamy indywidualne pomysły i koncepcje naszych klientów, tworzymy klipy w różnych konwencjach .

Foto

Wykonujemy fotografię reportażową i kreacyjną. Aranżujemy i poszukujemy ciekawych planów zdjęciowych. Fotoreportaże wzbogacamy o sesje plenerowe. Opracowane materiały przekazujemy w eleganckich albumach oraz w postaci cyfrowej najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów . Posiadamy własne, dobrze wyposażone studio fotograficzne umożliwiające wykonanie wysokiej jakości zdjęć studyjnych.
Fabryka Obrazu Sebastian Siekański zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Niezapomniane zdjęcia ślubne - mphoto.pl
Fotografia

Niezapomniane zdjęcia ślubne -...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Foto Martese - Fotografia ślubna
Fotografia

Foto Martese - Fotografia ślub...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
FotoKacha
Fotografia

FotoKacha

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+