Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dworek Róża Poraja

ocena - 

Mieścisko

k. Wągrowiec, Gniezno

Budziejewo 1
62-290 Mieścisko
woj. wielkopolskie


Telefon:
61 427...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 140

Dworek Róża Poraja

Nowoodrestaurowany (grudzień 2008)  dworek „Róża Poraja” w Budziejewie położony około 55 km od Poznania, na trasie Gniezno- Wągrowiec w gminie Mieścisko, powstał z pasji do tworzenia doskonałych usług.  Zainspirowany szlacheckim stylem doskonale wpisuje się w przepiękny okoliczny pejzaż. Zbudowany został w 1856 roku w stylu późnoklasycystycznym dla rodziny Świniarskich.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalną organizację imprez okolicznościowych oraz szkoleń i konferencji. Obiekt dysponuje czterema klimatyzowanymi salami: Balową przygotowaną do przyjęcia 130 gości, Konferencyjną, Konsumpcyjną, oraz Kominkową z bilardem.

Dla Państwa dyspozycji oddajemy 23 komfortowe pokoje mogące zakwaterować łącznie 80 osób. Wystrój pokoi został urządzony w stylu inspirowanym przyrodą. Każdy z pokoi oddaje klimat kwiatów polnych (dworek) lub drzew owocowych (nowo wybudowany hotel). Panuje w nich atmosfera harmonii i spokoju.

Dla Pary Młodej przygotowaliśmy pełen uroku i niespodzianek apartament „Dzika Róża” na noc poślubną.

Dworek otoczony jest urokliwym parkiem z wiekowymi drzewami, ozdobnymi krzewami, barwnymi kwiatami, kaskadą wodną, strumykiem oraz stawem. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce na scenerię dla sesji fotograficznej dla Nowożeńców. W głębi parku znajduje się muszla koncertowa i grill. Od wiosny 2010r. funkcjonuje także plac zabaw dla najmłodszych oraz Taras Różany z wyjściem z Sali Balowej, gdzie można zaserwować gościom dodatkową atrakcję (np. niespodzianka szefa kuchni) podczas imprezy.

Pary Młode mogą skorzystać z funkcjonującego przy dworku „Róża Poraja” ( od lipca 2010r.) zaprzęgu z karetą (typ Landauer)  złożony z  4 ogierów rasy fryzyjskiej.

Dla Nowożeńców i ich gości (przy sprzyjającej pogodzie) przygotowujemy zawsze specjalne powitanie na tarasie widokowym przy wodospadzie.

Od początku naszej działalności otrzymaliśmy 3 nagrody:

* Nagrodę Główną w Ogólnopolskim Konkursie ”Modernizacja roku 2008” organizowanym przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego,
* Certyfikat-„ Najlepsze w Polsce" w XII Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług za wysokiej klasy usługi gastronomiczne,
* Nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii rodzinnej w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu SPOSÓB NA SUKCES na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich,

Pielęgnujecie Swoją miłość... całą resztę pozostawcie nam!
Dworek Róża Poraja zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Hotel Vesaria
Hotele

Hotel Vesaria

polubienia0 polubień | 3 komentarzy | Ocena 5,0
Kameliowy Zakątek
Hotele

Kameliowy Zakątek

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Azyl
Hotele

Hotel Azyl

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+