Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dwór Bistuszowa

ocena - 

Ryglice

k. Tarnów, Pilzno

Bistuszowa 6
33-160 Ryglice
woj. małopolskie


Telefon:
(14) 6...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 150

Staropolskim obyczajem witamy Was w progach Dworu Bistuszowa. Od tej pory nasz dwór będzie Waszym domem. Oczekujemy przyjazdu Państwa z niecierpliwością!

Naszym miłym obowiązkiem i marzeniem jest sprawić, aby Dwór Bistuszowa kojarzył się Państwu z niepowtarzalnym charakterem, staropolską gościnnością, harmonijnym spokojem i urokiem polskiej wsi.

Do Państwa dyspozycji mamy 5 pokoi gościnnych 2 - 4 osobowych, z łazienkami, duża sala balowa, sala myśliwska i romantyczna.

Dwór, w którym miło nam będzie Państwa gościć , został wybudowany w XVII w. przebudowany i rozbudowany w k. XVIII w.,Barokowo-klasycystyczny. Murowany, parterowy, na planie prostokąta, częściowo podpiwniczony, z gankiem kolumnowym od frontu. Nakryty dachem czterospadowym, łamanym tzw. "polskim". Jeszcze niedawno był ruiną. Obecnie naszym staraniem odzyskał blask. Uroku dodaje mu park dworski z 1 poł. XIX w. typu krajobrazowego, przekształcony z wcześniejszego założenia ogrodowego o pow. ok. 3 ha, z aleją lipową prowadzącą do dworu, otoczony pierwotnie szpalerem kilkusetletnich dębów, z których zachowało się kilka egzemplarzy, uznanych za pomniki przyrody.

Dwór Bistuszowa położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki, w pobliżu Góry Liweckiej. Wesele

To wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Ten dzień zapada w pamięci na długie lata. Dlatego tak ważna jest jego oprawa i atmosfera. Baśniowa sceneria szlacheckiego dworu, otoczonego parkiem skłania Młode Pary, do wybrania Dworu Bistuszowa na miejsce swojego ślubu i przyjęcia weselnego. Tutaj znajdziecie Państwo także wspaniałą scenerię do pamiątkowych zdjęć.

Proponujemy także śluby w plenerze oraz przyjęcia weselne.

Zabytkowy obiekt, wyśmienita kuchnia, ciekawy program oraz nasza staropolska gościnność i profesjonalizm sprawiają, że organizowane w Dworze uroczystości weselne mają niepowtarzalny charakter.

Dla urozmaicenia wrażeń gości weselnych proponujemy dodatkowe atrakcje, takie jak pokaz sztucznych ogni, pieczenie prosiaka przy ognisku, przygrywanie ludowej kapeli, przejażdżkę bryczką i wiele innych.

Dla nowożeńców apartament gratis.
Dwór Bistuszowa zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

"Sielanka" Karczma Warszawska
Sale weselne / restauracje

"Sielanka" Karczma W...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Villa Runów
Sale weselne / restauracje

Villa Runów

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Sale Weselne Romeo i Julia
Sale weselne / restauracje

Sale Weselne Romeo i Julia

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+