Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dom Weselny Stefan

ocena - 

Lubin

k. Polkowice, Ścinawa

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98A
59-300 Lubin
woj. dolnośląskie


Telefon:
509 13...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 140

Nasza Firma zajmuje się urządzaniem przyjęć weselnych, komunijnych, pożegnalnych, imieninowych, jubileuszowych, chrztów. Firma została założona 1.03.1991 r., a od 1994 roku zajmujemy się także produkcją wyrobów garmażeryjnych w szerokim asortymencie Zawsze staramy się poznać i zaradzić potrzebom i oczekiwaniom rynku w naszym zakresie.

Dom Weselny Stefan dysponuje dwiema, niezależnymi salami bankietowymi: na 120 osób oraz na 40 osób Można tu zorganizować wesele nawet na 160 osób, przeznaczając mniejszą salę na tańce, a większą na konsumpcję

Urządzamy przyjęcia: weselne, pożegnalne, imieninowe, jubileusze,itp. Sale są klimatyzowane, estetyczne, duże, przestronne i funkcjonalne. Wyposażone w duże stoły i wygodne krzesła, zapewniając klimat dobrej zabawy i swobodnej rozrywki. Na zapleczu mamy dobrze wyposażoną kuchnię, zdolną do obsługi znacznie większych imprez. Dostarczamy również smaczne posiłki, na pięknie udekorowanych półmiskach na imprezy organizowane w domach naszych Klientów, czy na wolnym powietrzu. Nasze przysmaki są dobrze wspominane również daleko od Lubina. Obiekt położony jest na ogrodzonej posesji, wyposażonej w parking oraz zawsze zielony, naturalny miniplener. W pobliżu (ok. 50mb) znajdują się miejsca noclegowe w dwóch hotelach.

Naszymi gośćmi byli już dwukrotnie artyści Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, Ryszard Rynkowski oraz Natalia Kukulska. Nasi Goście zawsze dziękują za miłą obsługę, smaczne posiłki, niezapomnianą atmosferę zabawy i rozrywki w naszym lokalu. Najlepszą rekomendację uzyskacie Państwo właśnie od nich - od naszych Gości, mieszkańców Lubina i okolic, którzy już przed Wami skorzystali z naszych usług.
Dom Weselny Stefan zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Dom Weselny Avocado
Sale weselne / restauracje

Dom Weselny Avocado

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dom Weselny Solaris
Sale weselne / restauracje

Dom Weselny Solaris

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Glamour- bankiety, wesela, konferencje
Sale weselne / restauracje

Glamour- bankiety, wesela, kon...

polubienia1 polubień | 3 komentarzy | Ocena 5,0
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+