Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dom Weselny Czarek

ocena - 

Strawczyn

k. Kielce

Strawczynek ul. Nowowiejska 13
26-067 Strawczyn
woj. świętokrzyskie


Telefon:
783 96...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 250

Dom Weselny Czarek zlokalizowany jest 15km od Kielc w miejscowości Strawczynek należący do Gminy Strawczyn, która jest jedną z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów okolic Kielc.

Gmina posiada zalew otoczony drzewami, ozdobnymi krzewami. Na uporządkowanym terenie znajdą się plac zabaw oraz ławeczki. Oprócz walorów przyrodniczych na terenie Gminy Strawczyn można zwiedzić atrakcyjne miejsca turystyczne, takie jak: Muzeum Henryka Sienkiewicza z zespołem parkowym w Oblęgorku. Są to niezwykle atrakcyjne miejsca na scenerię dla sesji fotograficznej nowożeńców.

Dom Weselny Czarek to firma zajmująca się wynajmem sali na przyjęcia okolicznościowe do 250 osób. Zajmujemy się również organizowaniem przyjęć kompleksowych. Koszt organizacji przyjęcia np.: weselnego 150zł/osoba z poprawinami. W cenę organizowanych przez nas przyjęć okolicznościowych wkalkulowane jest osiem dań gorących (dopasowane do życzeń klienta), nielimitowane napoje ciepłe, zimne, gazowane oraz nie gazowane, ciasto, patery owoców, bogate menu, dekoracje stołów, sali, zespół kucharski.

Sala składa się z dwóch części tzw. jadalni i oddzielnie sali tanecznej. Posiada pełną klimatyzację z wentylacją, kuchnia wyposażona jest w specjalnie przystosowane urządzenie gastronomiczne oraz chłodnię. Dysponujemy również dużym parkingiem dla gości.

Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmujemy się już ponad 7 lat. Bogate doświadczenie, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawi, że zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne. Warto odwiedzić to miejsce, gdzie nie dociera zgiełk miasta, wszędzie panuje spokój i wygoda.
Dom Weselny Czarek zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Pałac Rozalin
Sale weselne / restauracje

Pałac Rozalin

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dom Weselny Gala - Czarnowąsy
Sale weselne / restauracje

Dom Weselny Gala - Czarnowąsy

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Sale weselne / restauracje

Restauracja Kuźnia Kulturalna

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+