Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dom Polonii w Pułtusku

ocena - 

Pułtusk

ul. Szkolna 11
06-100 Pułtusk
woj. mazowieckie


Telefon:
23 692...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 200

Hotel w zamkowych murach. Zamek i Podzamcze. Powiew szlacheckiej przeszłości…Na wzgórze zamkowe prowadzi brukowany trakt wiodący do głównej bramy strzeżonej przez dwie baszty. To malownicza droga do miejsca, które jest świadectwem polskiej przeszłości... Spotkacie się tu Państwo z pasjonującą historią, odetchniecie szlacheckim klimatem, skosztujecie wybornej i urozmaiconej kuchni staropolskiej. Otwieramy przed Państwem szeroko zamkowe podwoje!

Każdy gość znajdzie u nas coś dla siebie. Spragnionych spokoju i odpoczynku zapraszamy na chwilę wytchnienia przy filiżance aromatycznej kawy, rejs gondolą po rzece Narwi oraz masaż, który sprawi, że poczujecie się Państwo całkowicie odprężeni i zrelaksowani. Miłośnikom aktywnego spędzania czasu proponujemy przejażdżkę rowerową trasami pozwalającymi odkryć piękno naszej okolicy. Czeka na Państwa jeszcze wiele innych atrakcji. My, bowiem naprawdę robimy wszystko, by umilić gościom spędzany w naszych progach czas.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie jedynym w swoim rodzaju hotelem zamkowym, który mieści się w Pułtusku, gdzie splendor przeszłości idzie w parze z profesjonalną, nowoczesną obsługą. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji.

Oferujemy Państwu więcej niż inne hotele.

Śluby / Wesela

Wkroczyć na nową drogę życia na starym zamku? Czemu nie?!

Zamek, który zwycięsko przetrwał tyle trudnych chwil i był świadkiem wielu wspaniałych wydarzeń, to wymarzone miejsce na ślub i wesele. Zapraszamy Państwa do przeżywania tych niepowtarzalnych chwil w stylowych wnętrzach naszego hotelu.

Organizujemy wesela tradycyjne i nowoczesne, a także według specjalnych scenariuszy, oferując przy tym:

- powitanie salwą armatnią, chlebem i solą,
- nocleg w apartamencie królewskim,
- zawarcie ślubu w zabytkowej kaplicy Św. Marii Magdaleny na Podzamczu.

Nasi szefowie kuchni przygotują wspaniałe dania
kuchni polskiej lub kresowej, wedle życzenia gości

Zadbamy także o niepowtarzalny wystrój sali, zgodny z wybraną przez Państwa konwencją wieczoru weselnego, specjalny wystrój kwiatowy stołów i bufetów, odpowiedni makijaż i dobór fryzury. Chętnie wyręczymy Państwa również w organizacji transportu dla nowożeńców. Oferujemy wynajem ekskluzywnej limuzyny lub bryczki - w zależności od charakteru imprezy. Na życzenie Państwa zapewniamy oprawę muzyczną, videofilmowanie, fotografię i reportaż ślubny. Zajmujemy się także koordynacją całej uroczystości, organizacją transportu dla gości, opieką nad dziećmi podczas uroczystości. Gwarantujemy realizację najskrytszych marzeń i nawet najbardziej oryginalnych pomysłów.

Powierzając nam przygotowanie jednej z najważniejszych w życiu każdego z nas uroczystości, zyskujecie Państwo gwarancję, że zostanie zorganizowana sprawnie i profesjonalnie. Oferujemy pomoc ze strony naszych specjalistów, a zarazem pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i zapewniamy, że dołożymy starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci Państwa, Rodziny i Przyjaciół.

W życiu piękne są tylko chwile, warto zadbać o to, by zapewnić im oprawę w postaci wspaniałej zamkowej scenerii. Sprawi ona, że atmosfera tego jedynego dnia będzie niezwykła, a na upamiętniających go fotografiach pozostanie uchwycone na zawsze każde spojrzenie, gest, dotyk dłoni, każda łza szczęścia…

W przypadku organizowania wesela w inne dni tygodnia niż piątki i soboty oferujemy od 5 do 10 % rabatu Zapraszamy na wesela na zamku!
Dom Polonii w Pułtusku zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Qubus Hotel Wrocław ****
Hotele

Qubus Hotel Wrocław ****

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Azyl
Hotele

Hotel Azyl

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Hotel Boss
Hotele

Hotel Boss

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+