Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dom Bankietowy Królewska

ocena - 

Jabłonna

k. Legionowo, Warszawa

ul. Królewska 7
05-110 Jabłonna
woj. mazowieckie


Telefon:
606 55...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Maksymalna liczba miejsc: 140

Dom Bankietowy Królewska stanowi doskonałą mieszankę ponadczasowej klasy, smaku i oryginalności. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego miejsca do zorganizowania wystawnego przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej, szkolenia lub konferencji, to jesteście Państwo we właściwym miejscu.

Nasz kompleks gastronomiczno - hotelowy służy temu, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej niezapomnianych wrażeń oraz po to aby zadbać o każdy szczegół związany z Państwa uroczystością.

Do czego dążymy?
Aby każdy z Państwa w 100% mógł poczuć się gościem na własnym przyjęciu

W skład kompleksu gastronomiczno-hotelowego wchodzą:

* Sala konsumpcyjna z możliwością dowolnego ustawienia stołów (Przyjęcie przy stołach okrągłych maksymalnie 110 osób Przyjęcie przy stołach prostokątnych maksymalnie 140 osób)
* Okrągły bar ze stolikami i krzesłami barowymi rozstawionymi wokół niego;
* Drewniany parkiet taneczny z podestem dla orkiestry usytuowany w centralnym miejscu budynku;
* Szatnia dla gości;
* Nowoczesne toalety, przystosowane również do potrzeb osób niepełnosprawnych;
* Stoliki z krzesłami ustawione na zewnątrz umilają czas oczekiwania na najważniejszych gości przyjęcia;
* Zielony ogród z fontanną to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia grillowego, a także wspaniałe miejsce do odpoczynku;
* Przestronny parking mieszczący kilkadziesiąt samochodów.

W części hotelowej znajduje się 6 dwuosobowych pokoi o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z łazienkami, wyposażone są w telewizor, telefon i minibarek. *** Oferty Specjalne ***

Przyjęcia weselne organizowane w soboty w okresie od czerwca do września – włącznie

(Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 230 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta , owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny lub fontanna z gorącą czekoladą)

Oferty promocyjne Przyjęcia weselne organizowane w soboty w miesiącach : maj i październik 2012

(Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 220 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą)

Przyjęcia weselne organizowane we wszystkie piątki i niedziele w 2012 roku

(Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 200 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą oraz promocyjny rabat 1000 zł przy okazaniu paragonu o takiej samej wartości za zakup produktów firmy Berghoff.)

Przyjęcia weselne organizowane poza sezonem weselnym od listopada do maja, nie licząc dni świątecznych (np. Boże Narodzenie, Wielkanoc)

(Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 200 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą, stół wiejski o wartości 1000 złotych, bar z barmanem.

* Informacja uzupełniająca odnośnie ofert promocyjnych: usługi dodatkowe objęte promocją „Królewskiej” (tort weselny, fontanna z gorącą czekoladą, stół wie)jski, bar z barmanem) można wymienić na inne usługi z oferty sali bankietowej (np. pokrowce na krzesła, pokaz sztucznych ogni, usługi hotelowe). Szczegóły dotyczące wartości kompensaty w przeliczaniu na osobę mogą Państwo uzyskać u kierownictwa lokalu.

Oferta całoroczna – przekąski zimne w bufecie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy nową ofertę – przekąski zimne w bufecie . Jeśli zdecydujecie się Państwo na ustawienie przekąsek zimnych na bufecie a dania gorące pozostaną serwowane my udzielimy kompensaty w kwocie 15 złotych od osoby , wymiennej na inne produkty lub usługi proponowane przez nas. Ta promocja trwa przez cały rok i dotyczy wszystkich przyjęć weselnych.

Podpisując umowę na zorganizowanie przyjęcia weselnego maksymalnie na 60 dni lub mniej przed planowanym przyjęciem w sezonie lub poz nim otrzymujecie Państwo super ofertę cenową tj. 180 złotych od osoby brutto. W cenie wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, gorące, tort weselny lub fontanna z gorącą czekoladą jedyne czego nie ma to alkohol – korkowego nie pobieramy. Przyjęcie weselne w plenerze – to marzenie,
które wspólnie z nami mogą Państwo zrealizować !


Dom Bankietowy Królewska wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i przystosował swój nowy ogród do organizacji przyjęć plenerowych, pod designerskim namiotem, mogącym pomieścić do 100 osób

Zalet jest zbyt wiele aby je wszystkie wymienić ale kilka głównych to:
* bajeczny plener
* świeże powietrze
* duża przestrzeń
* iluminacje świetlne
* uniezależnienie od warunków atmosferycznych

Niewiele organizuje się w Polsce takich przyjęć z obawy przed niesprzyjającą pogodą , ale my ...
Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa przyjęcie weselne w dwóch miejscach z kompletną zastawą – sami zdecydujecie gdzie będziecie się bawić , w sali lub pod namiotem w ogrodzie.

Jeśli zdecydujecie się na przyjęcie w sali, zaproponujemy w ogrodzie ustawienie baru z barmanem, stolików cocktailowych oraz stworzymy dla Państwa niezapomniane warunki, aby chwila ta utkwiła na długo w pamięci.
Dom Bankietowy Królewska zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Pałac Rozalin
Sale weselne / restauracje

Pałac Rozalin

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dolina Cedronu
Sale weselne / restauracje

Dolina Cedronu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Waga Miejska w Poznaniu / Restauracja Waga
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+