Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dj Szoker

ocena - 

Łódź

k. Tomaszów Mazowiecki, Opoczno

woj. łódzkie


Telefon:
501 68...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 800 zł

Oferuję Państwu profesjonalną obsługę prowadzenia imprez okolicznościowych (wesela, poprawiny, urodziny, imprezy firmowe itp) w zakresie obsługi muzycznej, konferansjerskiej, wodzireja, nagłośnienia oraz oświetlenia.

WODZIREJ-KONFERANSJER
Według życzeń klientów prowadzę stałe punkty uroczystości weselnych, takie jak: toasty, oczepiny, podziękowania dla rodziców oraz zabawy/konkursy. Podczas krótkich przerw gram nastrojową muzykę. Dysponuję własnym, profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym, oświetleniowym i towarzyszącym.

AKORDEONISTA
Z akordeonistą z którym współpracuję tworzymy duet, który rozrusza wszystkich gości piosenkami biesiadnymi przy stołach. Muzyka na żywo jak marsz, toasty i najciekawsze motywy piosenek grane na akordeonie dodatkowo urozmaicą każdą imprezę.

Odpowiednio dobrany repertuar muzyczny do charakteru imprezy jest bardzo ważny. Różnie się gra i różną muzykę puszcza w zależności od gości na imprezie (np: wiek , upodobania muzyczne) oraz charakter imprezy .Staramy się zawsze w 100% dopasować w gusta naszych klientów , nie mamy żadnych uprzedzeń muzycznych i gramy wszystko o co Państwo poproszą , a nie gramy tego czego sobie nie życzycie. NIGDY nie narzucamy repertuaru , muzyka na imprezie jest zawsze dokładnie omawiana na spotkaniu!!!Nie mamy z góry ustalonej play listy utworów na daną imprezę dlatego jesteśmy elastyczni i w każdej chwili możemy zmienić repertuar lub jeśli zachcecie puścić wam piosenkę z dedykacja, którą akurat teraz chcecie usłyszeć ! W swoich płytotekach mam repertuar z lat 60’s , 70’s , 80’s , 90’s zagranicznych jak i polskich min. latino, rock, dane, house. Często prosimy gości o stworzenie listy utworów, których nie powinno zabraknąć.

NAGŁAŚNIANIE IMPREZ
Potrzebujesz nagłośnić i oświetlić swoją imprezę? - podejmiemy się tego zadania. Zapewniamy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy wraz z operatorem/akustykiem.
Dj Szoker zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

DJ Sylvio Muzyka profesjonalnie i z klasą
Zespoły / DJ

DJ Sylvio Muzyka profesjonalni...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół Nexus na wesela, zabawy z wokalistką, karaoke, biesiadą
Zespoły / DJ

Zespół Nexus na wesela, zabawy...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Firma usługowa Djkokos
Zespoły / DJ

Firma usługowa Djkokos

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+