Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO
polecane

DJ MIKE

ocena - 

kraków
woj. małopolskie


Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Każda historia miłosna jest jedyna w swoim rodzaju... i zasługuje na wyjątkową celebrację!

Nic dziwnego, że organizacja wesela często przypomina niemałe manewry: dziesiątki spraw i decyzji do podjęcia: od wzorów zaproszeń, przez wszystkie dania i kolor kwiatów. Lecz nie znajdziesz ważniejszego elementu na przyjęciu weselnym od muzyki.

Po 10 latach pracy w roli DJ-a i setkach zagranych imprez wiem, że moim największym zadaniem jest zadbać o pozytywny klimat u wszystkich gości. Okazja nie ma znaczenia. Czy to klub, bankiet czy rodzinne wesele, liczy się tylko jeden moment - kiedy wszyscy są już na parkiecie i chcą wyrazić swój dobry stan ducha. Jako alchemik nastroju wiem, jak przygotować najlepszą miksturę dźwięków, która poruszy każdego. Szczypta rytmu, nieco disco, garść winyli. Aby podgrzać atmosferę, wszystkie składniki sprawnie miksuję, doprowadzając publikę do wrzenia.

Dając Państwu gwarancję udanej imprezy, oferuję profesjonalną obsługę z wykorzystaniem własnego nagłośnienia i oświetlenia najwyższej jakości. Angażujący akompaniament zaprzyjaźnionego wodzireja sprawi, że dylemat
między zespołem, a DJ-em nie będzie dłużej aktualny. Muzykę i formę zabawy optymalizujemy pod różne gusta, grając szeroki przekrój - od klasyków po najnowsze kompozycje w taki sposób, by muzyka łączyła, a nie dzieliła pokolenia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu! Przygotuję dla Państwa indywidualną ofertę wraz z przejrzystą wyceną, która pozytywnie zaskoczy.
DJ MIKE zdjęcie 1

Facebook:

https://www.facebook.com/djmikecompl

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+