Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dj Dino

ocena - 

Wrocław

k. Oleśnica, Świdnica

ul. Kościuszki 175a/2
50-438 Wrocław
woj. dolnośląskie


Telefon:
607 52...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Wychowałem się w rodzinie robotniczej w/g najsurowszych kanonów, gdzie pasek był argumentem szkoleniowym. Nauczono mnie nim dyscypliny i odpowiedzialności przydatnej w karierze zawodowej.

Od 14 roku życia już poza domem rodzinnym uzyskałem wykształcenie średnie w Lotniczch Zakładach Naukowych we Wrocławiu. Podjąłem pracę w PZL Hydral, gdzie awansowano mnie na stanowisko (najmłodszego wówczas) mistrza.
Zawodowo muzyką i pracą z mikrofonem zajmuję się od 1985 r. po uzyskaniu koniecznej wówczas weryfikacji Ministerstwa Kultury i Sztuki jako prezenter dyskotek (dziś popularniejszym słowem jest dj). Nie było łatwo. Mając wykształcenie techniczne nie miałem pojęcia o wymaganiach Komisji Weryfikacyjnej, stawiającej je na poziomie minimum średniej szkoły muzycznej. Tak też pierwszy egzamin oblałem. Miałem ogromny zapał. Czułem, że mam duszę artysty i fantazję, ukończyłem więc studium dla prezenterów dyskotek i poszło gładko. Uzyskując weryfikację wszedłem do elity: było nas prezenterów (dj) 5-ciu we Wrocławiu i 400 w całej Polsce. Dawało to priorytety i honoraria trzykrotnie wyższe od adeptów.

Swoje kompetencje potwierdziłem na antenie Polskiego Radia Wrocław (Rozgłośnia Regionalna) 91’-93’, gdzie redagowałem i prowadziłem muzyczne audycje autorskie. Również sprawdziłem się jako wzięty ilustrator (dj), oprawiając muzyką programy innych redaktorów m.in. p. Wandy Ziembickiej.

Obsługiwałem renomowane kluby. W ostatnim okresie we Wrocławiu: 10 lat PRL, 7 lat Jazzda, 7 lat Go Go Pruderia (tam jako dj, konferansjer i showman). To jest ogromny dorobek w karierze dj-prezenter. Opinie managerów tych klubów w zakładce referencje.

Obecnie podejmuję wyzwania wymagające doświadczenia, kompetencji i dużego zaangażowania. Od zleceń typu komercyjnego np. wesela, festyny, pikniki, po imprezy programowe np. lata 20’-30’, bal przebierańców, disco (lata 70’), studniówka, bankiet. Można mnie spotkać: Spiż i Bierhalle Wrocław, gdzie w sympatycznym gronie osób prezentuję przeboje wszechczasów z płyt winylowych.

Zabawiam już drugie pokolenie młodzieży i na emeryturę nie wybieram się. Do miłego spotkania wkrótce! Dj dino może być Twój!
Dj Dino zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Nietuzinkowe imprezy z klasą - DJ / Konferansjer / Wodzirej
Zespoły / DJ

Nietuzinkowe imprezy z klasą -...

polubienia0 polubień | 1 komentarzy | Ocena -
Zespół Nexus na wesela, zabawy z wokalistką, karaoke, biesiadą
Zespoły / DJ

Zespół Nexus na wesela, zabawy...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+