Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dekoracje Okolicznościowe Efekt

ocena - 

Bytom

woj. śląskie


Telefon:
660 41...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Dekorowanie sal i nie tylko. Styl dekoracji sali jest uzależniony w głównej mierze od miejsca, jego charakteru oraz upodobań klienta. Wystrój powinien współgrać z wnętrzem pod względem kolorystyki stylu.

Dekorując okazałe wnętrza pałacowe mamy za zadanie jedynie podkreślić ich piękno i styl. Przy dekoracji mniej okazałych pomieszczeń, niezbędne jest umiejętne maskowanie mankamentów obiektu. Do tego celu doskonale nadają się dekoracje tkaninowo-świetlne, dzięki którym możemy całkowicie zasłonić mało urokliwe części sali, dodając wnętrzu elegancji, oraz kreując niezapomniany nastrój. Kontynuacją dekoracji są elementy ozdobne w części konsumpcyjnej i tanecznej. Istotne jest zachowanie tej samej kolorystyki oraz rodzaju użytego materiału, co z pewnością nada sali wiele uroku.

Wypuszczanie balonów Jedna z najbardziej znanych i widowiskowych atrakcji związanych z balonami. W naszej ofercie mamy do zaproponowania zarówno wypuszczanie balonów wypełnionych helem, które unosząc się tworzą niezapomniany efekt, jak również zasypywanie powierzchni balonami wypełnionymi powietrzem.

Dekoracje scen i estrad Profesjonalne dekoracje balonowe mogą stanowić optymalne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju imprez scenicznych. Z jednej strony dają możliwości tworzenia elementów nawiązujących do charakteru danego występu lub przedstawienia, z drugiej zaś maskują często mało efektowne konstrukcje techniczne scen i podestów.

Dekoracje tematyczne pikników oraz imprez firmowych W odpowiednich rękach balony stają się doskonałym budulcem scenografii, na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, zarówno w plenerze jak i tych organizowanych w pomieszczeniach firmowych ( magazyny, hale produkcyjne ) hotelach i innych miejscach eventowych.

Dekoracje świąteczne oraz okolicznościowe Balony znajdują również zastosowanie przy tworzeniu nastroju dla takich wydarzeń jak, bale sylwestrowe, studniówki, promocje marketingowe, akcje okolicznościowe ( walentynki, hallowen, dzień dziecka ) oraz wszelkiego rodzaju jubileusze.
Dekoracje Okolicznościowe Efekt zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

RENA  PRACOWNIA DEKORACJI
Dekoracje

RENA PRACOWNIA DEKORACJI

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dekoracje ślubne-uroczystedekoracje.pl
Dekoracje

Dekoracje ślubne-uroczystedeko...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dekoracje ślubne - Weselne Inspiracje
Dekoracje

Dekoracje ślubne - Weselne Ins...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+