Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Dee-Jay

ocena - 

Łomża

k. Białystok, Suwałki

woj. podlaskie


Telefon:
602-80...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Witam serdecznie, nazywam się Sławomir Chrostowski. Jestem od ponad 14 lat czynnym wodzirejem w Polsce północno-wschodniej. Swoją "karierę" zaczynałem od prowadzenia dyskotek w różnych szkołach i klubach jako prezenter.

Specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel i innych imprez okolicznościowych. Swoje doświadczenie zdobywałem na kursach i warsztatach u profesjonalnych prezenterów oraz wodzirejów, z którymi jeździłem na imprezy i ich podpatrywałem, pomagałem im, a później pod ich kierunkiem samodzielnie prowadziłem różne bale.

Imprezy jakie obsługuję to:

* wesela alkoholowe i bezalkoholowe
* studniówki
* bale
* imprezy firmowe i integracyjne
* imprezy karaoke
* urodziny
* i inne na życzenie.

Na imprezy i wesela, na które jestem zapraszany, zabieram cały sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz odtwarzający wysokiej jakości, a także bogatą kolekcję płyt z muzyką dla gości w każdym przedziale wiekowym, dzięki czemu gwarantuję dobre samopoczucie uczestników i to, że wesele lub inna impreza będzie niezapomniana.

Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. Wodzirej nie robi długich przerw i każdy może bawić się kiedy ma na to ochotę.

Zawsze dbam o to, aby każda uroczystość była jedyna w swoim rodzaju i jak najmilej pozostała w pamięci wszystkich gości.

Jako wodzirej prowadzę głównie imprezy na terenie całej Polski północno-wschodniej. Natomiast jeśli Państwo będziecie mnie chcieli zaprosić w każde miejsce Polski, to nie ma problemu, gdyż dysponuję własnym transportem, a na miejscu jest tylko ważne aby źródło zasilania było w zasięgu wzroku.

Wesele z uwagi na jego szczególny charakter - jest to w końcu jedyny taki dzień w Waszym życiu, zasługuje na to abyście zapamiętali je na bardzo długo. Ja natomiast ze swojej strony zrobię wszystko, aby tak się stało.

Pomimo tego, że każde wesele jest inne i jest przygotowywane indywidualnie, zawiera w sobie pewne punkty stałe, takie jak:

* przyjazd gości,
* wejście Pary Młodej,
* przywitanie Pary Młodej,
* toast,
* uroczysty obiad,
* pierwszy taniec,
* podziękowanie dla rodziców,
* oczepiny,
* uroczysty wjazd tortu.

Zawartość, kolejność i oprawa muzyczna poszczególnych punktów wesela jest zawsze indywidualnie ustalana z parą młodą. Każdy z powyższych punktów ma specjalną oprawę muzyczną, a czas pomiędzy nimi jest wypełniony muzyką taneczną i różnymi zabawami tanecznymi. Wypełnione muzyką są również przerwy konsumpcyjne.

Prezentowane nagrania to przede wszystkim znane powszechnie i lubiane przeboje sprzed lat oraz aktualne nowości. Prezentowana muzyka (z płyt CD) jest dobierana na bieżąco w trakcie imprezy, w zależności od wieku osób na sali i ich gustu.

Mam do zaproponowania, oczywiście do wyboru, bardzo dużą ilość wspólnych zabaw, aby urozmaicić Wasze przyjęcie i zintegrować wszystkich gości.
Dee-Jay zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Brzoza Agency
Zespoły / DJ

Wiesław Konrad Brzoza Brzozows...

polubienia1 polubień | 2 komentarzy | Ocena -
djGromi
Zespoły / DJ

djGromi

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Zespół muzyczny AdiSound
Zespoły / DJ

Zespół muzyczny AdiSound

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+