wnetwesele.pl

ślub, wesele, moda, uroda, eventy

Wesele

Czy weselny candy bar to dobry pomysł?

Czy weselny candy bar to dobry pomysł?

Wybór bufetu na wesele jest niezwykle trudny. Wszystkie Młode Pary chciałyby przecież, by ich uroczystość wypadła wyjątkowo dobrze i by wszyscy goście wspominali ją z zadowoleniem. Oczywiście ważna jest też cena słodkości oferowanych gościom. Chodzi przecież o to, by poczęstować ich czymś pysznym i równocześnie – imponującym. Tutaj na scenę wkracza candy bar. Czy jego wybór to dobry pomysł? Czy to rodzaj bufetu, który sprawdzi się na weselu? Co charakteryzuje ten nowy i popularny trend?

Dużo słodkości

Weselny candy bar cieszy się sporą popularnością. To rozwiązanie, które jest coraz chętniej wybierane przez Młodych. Zaletą tego rozwiązania jest ogromny wybór. Dzięki temu wszyscy goście mogą znaleźć coś dla siebie, a skoro w menu candy baru nie ma zwykłych „domowych” ciast, ale bardziej wyrafinowane słodycze, to jest duża szansa, że więcej osób skusi się na spróbowanie czegoś wyjątkowego. Duży wybór słodyczy nie tylko cieszy oko, ale też pobudza apetyt. Dzięki niemu wesele staje się niezwykłą okazją do spróbowania zupełnie nowych słodyczy i odkrycie nowych smaków.

Estetyczne i piękne

Słodycze w candy barze to nie są zwykłe cukierki czy lizaki. To słodkości przygotowane specjalnie z myślą o konkretnej imprezie. Właśnie dzięki temu wpisują się doskonale w jej wystrój i wprowadzają specyficzny klimat na sali. Ciasteczka ozdobione kolorowym lukrem, barwna wata cukrowa, babeczki nawiązujące do tematyki wesela – to wszystko to drobiazgi, które sprawiają, że zwyczajny bufet staje się czymś niezwykle ozdobnym i ciekawym. Słodycze z candy baru, które pozostaną po weselu, można też zapakować w przezroczyste opakowania i podarować gościom w formie upominków weselnych. Trzeba jednak pamiętać, że słodkości mogą okazać się takim hitem, że nic z nich nie zostanie.

Polecamy: https://www.wnetwesele.pl/najpopularniejsze-zabawy-weselne/

Doskonałe do zdjęć

Weselny candy bar jest niezwykle fotogeniczny. Dlatego też może zostać wykorzystany jako ozdoba sali. Z pewnością goście będą chcieli mieć z nim zdjęcie. I trudno się temu dziwić, bo candy bar zazwyczaj jest niezwykle kolorowy, a przez to też ciekawy. Przy odpowiedniej aranżacji taki bar może być prawdziwą atrakcją wieczoru. Profesjonaliści oferujący przygotowanie takiego baru powinni wcześniej zaprojektować rozstawienie wszystkich jego elementów. Jeśli uroczystość jest przygotowywana we współpracy z doradcą weselnym, to aranżacja baru powinna zostać z nim skonsultowana. Dzięki temu można mieć pewność, że zostanie on odpowiednio uwzględniony w przygotowaniach całej sali.

Udostępnij