Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

COCTAIL BAR MAX

ocena - 

Jastrzębia Góra

k. Sopot

woj. pomorskie


Telefon:
691 45...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Coctail Bar Max to miejsce stworzone nie tylko przez pasjonatów ale również osoby posiadające nieocenioną wiedzę w zakresie towaroznawstwa alkoholowego, historii alkoholu oraz etapów jego powstawania.

Już od 16 lat co roku uprawiamy turystkę alkoholową udając się w najodleglejsze zakątki świata po to aby zagłębić tajniki powstawania poszczególnych gatunków alkoholi. Dzięki takim podróżom mamy niebywały zaszczyt poznawania ludzi odpowiedzialnych za cały proces powstawania danego trunku takich jak Master Distillerów czy członków wieloletnich rodów, które dane marki tworzyły od samego początku, jest to również okazja do pozyskiwania wiedzy i poznania szeregu ciekawostek i tajników niedostępnych wiedzy publicznej, a stanowiących dla nas bezcenny skarb.

Z każdej naszej podróży na pamiątkę przywozimy miniaturkę alkoholu, każda z nich możecie zobaczyć w naszym Coctail Barze. Legenda głosi, że mamy ich już ponad 2000…

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą cateringową. Podczas długoletniej obecności na rynku gastronomicznym zdobyliśmy doświadczenie w organizacji i obsłudze każdego rodzaju uroczystości, imprez oraz dużych eventów. W trakcie 16-to letniej działalności Coctail Baru Max wielokrotnie wzbogacaliśmy uroczystości naszymi cocktailami i potrawami. Wymyślamy, kreujemy, organizujemy i obsługujemy każde wydarzenie od 10 aż do 10000 osób. Jesteśmy bardzo elastyczni i gotowi podjąć każde wyzwanie.
COCTAIL BAR MAX zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Event Show - pokazy na weselu
Atrakcje

Event Show - pokazy na weselu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Mobilny bar sushi
Atrakcje

Mobilny bar sushi

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Audit-Event - Fotobudka i DJ na Twój Event
Atrakcje

Audit-Event - Fotobudka i DJ n...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2017 WNETWESELE.PL
Google+