WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Winietki ślubne - 4 gorące trendy

2014-09-24, kategoria:

Poligrafia

Winietki ślubne - 4 gorące trendy
W jaki sposób zadbać o to, by goście weselni bez problemu znaleźli swoje miejsca przy stołach i usiedli tak, jak to sobie wcześniej zaplanowaliśmy? Z pomocą przychodzą winietki ślubne, przybierające najczęściej postać małych kartoników z nadrukowanymi nazwiskami gości weselnych. Dzięki bieżącym trendom i bogatemu zróżnicowaniu wśród dekoracji weselnych możemy jednak znacznie urozmaicić ten stały element uroczystości weselnej i wybierać spośród różnorodnych wzorów, kształtów i kolorów winietek ślubnych. Dziś przyjrzymy się 4 najgorętszym trendom!

Klasyka zawsze w cenie

Kartonowe wizytówki to najbardziej klasyczna, a zarazem elegancka forma, jaką mogą przybrać winietki ślubne. Stawiamy je bezpośrednio na talerzach gości lub tuż obok zastawy. Możecie wybierać spośród różnorodnych wzorów i kolorów takich winietek, kierując się własnym gustem oraz wybranym motywem kolorystycznym Waszego wesela. 

Winietki ślubne - 4 gorące trendy
Źródło: Mat. Prasowe: SlubneZakupy.pl

Oryginalna forma

Jeśli chcecie podkreślić oryginalny charakter uroczystości, warto dobrać nietypową formę winietek ślubnych. W bieżącym roku szczególną popularnością cieszą się wizytówki przyozdobione ażurowymi dekoracjami wyciętymi w kształcie motylków, serduszek, a nawet gołąbków. Delikatne wzory będą przepiękną dekoracją Waszych stołów weselnych i z pewnością zachwycą gości!

Winietki ślubne - 4 gorące trendy
Źródło: Mat. Prasowe: SlubneZakupy.pl​

Słodkie wnętrze

Winietki mogą mieć również dodatkowe zastosowanie! Jeśli chcemy podziękować naszym gościom za przybycie, możemy połączyć te dwie rzeczy i skorzystać z winietek, które jednocześnie spełniają funkcję opakowań na drobne podarki dla gości. Do wyboru macie różnorodne, bardzo ciekawe wzory. Szczególnie popularne są kartonowe krzesełka oraz pudełeczka w kształcie fraka i sukienki. Do takich form wkładamy różnorodne słodkości. Podpowiadamy, że najbardziej eleganckim, a jednocześnie smakowitym wyborem będą migdały w lukrze.

Winietki ślubne - 4 gorące trendy
Źródło: Mat. Prasowe: SlubneZakupy.pl​

Winietki-przypinki

Najbardziej oryginalnym, a jednocześnie zabawnym rodzajem winietek dla gości weselnych są metalowe przypinki. To rewelacyjny, śmieszny gadżet, który na weselu znajdzie niejedno zastosowanie. Przed rozpoczęciem uroczystości przypinki kładziemy na talerzach gości tak, aby bez problemu mogli odszukać swoje miejsca. Gdy goście się już rozsiądą, mogą je przypiąć do swoich ubrań. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie im rozmawiać z nowo poznanymi osobami i nawiązywać nowe znajomości. Gdy impreza się już zakończy, goście zabiorą przypinki ze sobą jako atrakcyjną pamiątkę z Waszego ślubu! 

Winietki ślubne - 4 gorące trendy
Źródło: Mat. Prasowe: SlubneZakupy.pl​

Pamiętajcie, by wybrane winietki nawiązywały swoim stylem do charakteru uroczystości. Inny model dobierzemy, jeśli zdecydowaliśmy się na eleganckie, wielkomiejskie przyjęcie w stylu Modern Glam, a inny, jeśli nasze wesele zostało zaplanowane w romantycznej stylistyce rustykalnej. Jeszcze jedno – nie zapomnijcie, że winietki muszą się znaleźć przy każdym nakryciu stołu! Przy planowaniu rozsadzenia gości nie zapomnijcie również o miejscach dla członków zespołu weselnego, fotografie czy kamerzyście.
 
Agnieszka Kulczyńska
SlubneZakupy.pl

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+