WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Wiersz na weselu czyli pomysł na podziękowania dla rodziców

2015-08-21, kategoria:

Fajne pomysły

Jeśli zastanawiacie się nad tym w jaki sposób najlepiej wyrazić podziękowania dla rodziców, a sami nie jesteście mistrzami pióra, to ciekawą alternatywą będzie usługa pisania wierszyków na zamówienie. Personalizowany tekst możecie zamówić na przykład tutaj.

Wiele osób zamawia również wiersze jako niespodziankę dla Młodej Pary lub jednego z nowożeńców. Wierszyki ślubne mają na celu wyrażenie uczuć wzajemnych i prezentowane są zazwyczaj przed pierwszym tańcem Młodej Pary na weselu, Oczywiście jest to krótki tekst, maksymalnie 4 zwrotki, podkreślające, jak cenną i ważną osobą jest ta wybrana / wybrany. Wiersz czytany jest przez Pannę Młoda lub Pana Młodego. Oto przykładowy wierszyk:

"Jestem wdzięczny Panu Bogu
Że na życia mego progu
On postawił właśnie Ciebie
Abym mógł poznawać siebie …"

Wiersz na weselu czyli pomysł na podziękowania dla rodziców

Z kolei wierszyk weselny, to niespodzianka dla Młodej Pary przygotowana w tajemnicy przez rodziców, rodzeństwo, przyjaciół i tych wszystkich, którzy chcą sprawić oryginalny prezent. Jest to tekst pisany na podstawie informacji przekazanych przez zainteresowanych. To informacja o związku Młodej Pary, najważniejszych chwilach z ich dzieciństwa, młodości i dorosłego już życia, takich śmiesznych, ciepłych, osobistych, po prostu ważnych, które przez lata kształtowały właśnie te osoby oraz ich relacje. Oto przykład takiego wiersza:

Monia, mała blondyneczka 
Urodziwa, jak laleczka 
Oczko w głowie taty - Misia 
I zostało tak do dzisiaj 

W średniej szkole już dorosła
Tak się zdaje jej, bo poszła
Rzekłbym prawie na całego
Teraz, to jest nic nowego

Wiersz na weselu czyli pomysł na podziękowania dla rodziców


Podziękowania dla rodziców to forma wiersza oddzielnie wykonana dla mamy i dla taty. Jest to bardzo intymna, osobista chwila, pełna wzruszeń, ponieważ jest pisana na podstawie informacji przekazanych przez Pana Młodego i przez Pannę Młodą, tych dla nich cennych i ważnych, a szczególnie drogich dla rodziców.

Ty kochany Tato zawsze przy mnie stałeś
Na rękach nosiłeś, ciągle przytulałeś….
Pozwalałeś rosnąć, robić błędy po to…

Wiersz na weselu czyli pomysł na podziękowania dla rodziców
Wiersz na weselu czyli pomysł na podziękowania dla rodziców

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+