WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Wieczór panieński w stylu hawajskim

2015-01-27, kategoria:

Motyw przewodni

Wieczór panieński w stylu hawajskim
Styl hawajski to jeden z najpopularniejszych motywów przewodnich na wieczór panieński. Hawaje kojarzą nam się ze słońcem, wakacjami, kolorowymi drinkami i samymi przyjemnościami – nic więc dziwnego, że jest to chętnie wybierany temat na wesołą babską imprezę. Koniecznie przeczytajcie, o czym nie można zapomnieć organizując hawajski wieczór panieński!

Przebrania i dodatki

Aby stworzyć idealne hawajskie stylizacje, tak naprawdę nie trzeba wiele. Najprostsza wersja przebrania to baza w żywych, wesołych kolorach - pomarańczowym, różowym, żółtym, fioletowym czy zielonym. Najlepiej żeby była to sukienka lub spódniczka oraz bluzka, ale można też zdecydować się na spodnie i T-shirt. Wystarczy dołożyć do tego wielobarwne naszyjniki hawajskie a we włosy wpiąć kwiatowe przypinki. Oczywiście, taka jest opcja podstawowa, jeśli jednak chcecie trochę bardziej zaszaleć, możecie dołożyć więcej elementów. Zestaw dla odważnych - trawiaste, hawajskie spódniczki i góry od bikini.

Wieczór panieński w stylu hawajskim

Miejsce imprezy

Oczywiście idealnym miejsce na wieczór panieński byłyby same Hawaje lub inna egzotyczna wyspa. Jeśli jednak chodzi o rozwiązania bardziej realne i będące w zasięgu większej liczy osób, najlepszy byłby wyjazd nad nasze, polskie morze lub pobliskie jezioro. Wówczas mogłybyście urządzić sobie prawdziwą imprezę na plaży z leżakami i kolorowymi drinkami. W przypadku gdy nie macie możliwości wyjazdu z miasta, możecie postarać się znaleźć lokal, który organizuje imprezy typu beach party. Otoczenie w postaci piasku i wody nie jest jednak oczywiście niezbędne. Impreza w normalnym klubie czy nawet domówka może być równie udana – wszystko zależy od Waszych nastrojów, pomysłów i przede wszystkim towarzystwa!

Wieczór panieński w stylu hawajskim

Dekoracje na stół i nie tylko

Niektóre osoby mogłyby powiedzieć, że dekoracje na imprezie takiej jak wieczór panieński są mało istotne. Nie da się jednak ukryć, ze to właśnie one pomagają wykreować odpowiednia atmosferę, która pozwala wszystkim uczestniczkom wieczoru poczuć jego wyjątkowy klimat. Zwłaszcza jeśli jest to zabawa tematyczna. Na wieczorze panieńskim w stylu hawajskim najlepiej sprawdzą się dekoracje w różnych, żywych kolorach. Ozdobą mogą być także plastikowe czy papierowe talerzyki, kubki, sztućce i serwetki, które spełnią również funkcję praktyczną i ułatwią sprzątanie. Oprócz tego, idealne będą wielobarwne girlandy i ozdoby z papieru – kule, kwiaty, lampiony. Przygotowanie dekoracji z pewnością zajmie Wam trochę więcej czasu niż na normalnej imprezie, ale efekt będzie tego wart!

Wieczór panieński w stylu hawajskim
Źródło: PinkDrink.pl
Wieczór panieński w stylu hawajskim
Źródło: PinkDrink.pl
Wieczór panieński w stylu hawajskim

Drinki i przekąski

Napoje oraz różnego rodzaju przekąski to jeden z podstawowych punktów każdej imprezy. Jeśli urządzacie zabawę tematyczną, musicie pamiętać żeby także te elementy były dopasowane do pozostałych. Na wieczór panieński w stylu hawajskim idealnie pasować będą przekąski i sałatki z egzotycznymi owocami. Możecie również ponabijać kawałki owoców na patyki i stworzyć hawajskie szaszłyki. Świetny pomysłem jest wykorzystanie wydrążonego ananasa czy arbuza jako miski na przygotowane przez Was pyszności. Jeśli będziecie pić drinki to koniecznie z palemką i kolorowymi parasolkami.

Wieczór panieński w stylu hawajskim
Wieczór panieński w stylu hawajskim
Wieczór panieński w stylu hawajskim
Źródło: PinkDrink.pl

Zabawy i konkursy

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech wieczoru panieńskiego są różnego rodzaju specyficzne gry. Mogą one być przeznaczone wyłącznie dla przyszłej Panny Młodej lub dla wszystkich dziewczyn obecnych na imprezie. Te dedykowane głównej gwieździe wieczoru, najczęściej zawierają pytania dotyczące wiedzy o narzeczonym albo różnego rodzaju spraw związanych z gospodarstwem domowym. Wszystkie zabawy są oczywiście żartobliwe i skonstruowane tak żeby dostarczyć uczestniczkom jak najwięcej śmiechu. Gry, które będziecie przeprowadzać warto jednak dopasować także stylem do motywu przewodniego wieczoru. Na imprezie hawajskiej możecie na przykład zorganizować konkurs sprawdzający, która z Was dłużej będzie potrafiła kręcić hula hop lub zabawę z nauką tańca w rytm hawajskiej muzyki. A jakie Wy macie pomysły?

Wieczór panieński w stylu hawajskim
Źródło: PinkDrink.pl
Autor: Anna Gajówka, PinkDrink.pl

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+