WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Wesele zimą - zalety organizacji

2016-12-16, kategoria:

Dekoracje

Późna wiosna lub lato wydają się być idealne na organizację ślubu i wesela. Mamy wtedy zapewnioną świetną pogodę oraz piękną scenerię. Zima nie należy do sezonu weselnego szczytu. Jednak pora ta, jak każda inna potrafi mieć swoje zalety, więc warto zastanowić się nad organizacją wielkiego wydarzenia, jakim jest ślub, właśnie wtedy.

Wesele zimą? Jesteśmy na tak


Nie oszukujmy się w sierpniu  również możemy załapać się na burzowo-sztormową pogodę. Żadna pora roku nie gwarantuje nam pięknego słońca i idealnej temperatury. Minusy organizacji wesela zimą każdy zna i nie ma co tego roztrząsać, zima to zima i raczej najcieplej nie będzie, kwiatów oraz zieleni również nie uświadczymy. Co więc może przemawiać za organizacją wesela w tym okresie?

Wesele zimą - zalety organizacji
  • Największą zaletą zimowego ślubu są niższe ceny oraz dostępność lokali. Dzięki brakowi weselnego szczytu być może będziecie mogli się cieszyć wymarzoną salą bankietową, w której od zawsze chcieliście wesele zorganizować. Możecie liczyć nawet na 50 % zniżkę i nie musicie planować wesela na dwa lata przed.
  • Za fotografa czy zespół również zapłacicie mniej, niż latem czy wiosną. Nie jest to sezon weselny, a dla ludzi zajmujących się tymi usługami liczy się każde zlecenie. 
  • Macie możliwość połączenia waszego wesela z niezwykłymi okazjami, dzięki czemu wydarzenie będzie jeszcze bardziej niezapomniane. Wesele w magiczne Święta Bożego Narodzenia, albo przywitanie Nowego Roku jako mąż i żona, będą intensyfikować wasze wspomnienia o wiele bardziej, niż w zwykłe dni. Jeśli jednak bierzecie pod uwagę obie okazje to musicie się liczyć z podobnymi cenami do okresu letniego
  • Nie licząc okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra goście weselni z pewnością będą bardziej dostępni niż latem. Zimą raczej nikt nie planuje urlopu. 
  • Jeśli pogoda dopisze możecie postarać się o dodatkowe atrakcje dla gości. Kulig, ognisko, rzeźbienie w lodzie – latem tego nie zorganizujecie. 
  • Podróż poślubna do ciepłych krajów nie dość, że będzie tańsza to dodatkowo stanie się miłą odskocznią od polskiej zimy. Poza świętami oraz sylwestrem ceny wycieczek powinny być dużo niższe niż latem. 
  • Romantyczne, bajeczne zdjęcia? Czemu nie, jeśli pogoda będzie pomyślna być może aura zaskoczy was śniegiem. 
  • Ciekawe dekoracje również są plusem zimy. Świąteczne lampki, śnieżynki, zimowe dekoracje stołów będą z pewnością odskocznią i oryginalnym pomysłem. 
     
Wesele zimą - zalety organizacji
Wesele zimą - zalety organizacji
Próżno szukać śnieżnej aury i pięknego zimowego krajobrazu w inne pory roku. Przeciwników zimy z pewnością jest więcej niż jej zwolenników. Pamiętajmy jednak, że zawsze możemy cieplej się ubrać, zamiast dusić w lipcowym, sierpniowym skwarze. 
Wesele zimą - zalety organizacji

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+