WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Wesele w stylu marynarskim

2014-06-15, kategoria:

Motyw przewodni

Wesele w stylu marynarskim
Styl marynarski jako motyw przewodni wesela oraz ceremonii ślubnej, najlepiej sprawdzi się oczywiście latem. Na śniegu albo w otoczeniu jesiennych liści morskie akcenty będą wyglądały po prostu absurdalnie, dlatego decydując się na tę stylistykę weźcie pod uwagę porę roku.

Styl marynarski ma tę zaletę, że nie będzie Wam trudno do niego przekonać przyszłego małżonka. Morskie akcenty takie jak niebiesko-granatowe paski, sznur żeglarski, kotwice, latarnie morskie czy statki są z pewnością bliższe męskim upodobaniom niż pudrowy róż albo motywy florystyczne. Dlatego wybór takiej tematyki doradzamy szczególnie tym z Was drogie Panie, które o każdy swój ślubny pomysł muszą toczyć boje z konserwatywnym partnerem. Tym razem powinno Wam pójść łatwo!

Wesele w stylu marynarskim

Pan Młody może wykorzystać marinistyczne akcenty dobierając obuwie, krawat, garnitur, koszulę czy spinki do mankietów. Warto pomyśleć o takim detalu jak skarpetki i tu również przemycić morski akcent.

Wesele w stylu marynarskim

Marynarski klimat wesela możecie zasygnalizować gościom już na etapie wysyłania zaproszeń. Możecie wręcz poprosić gości aby każdy z weselników postarał się o jakiś morski akcent. Mogą go wyrazić w stroju, dodatkach albo prezencie, który Wam podarują. Jeśli na waszym ślubie będą druhny, to koniecznie zadbajcie o to, aby ich sukienki nawiązywały kolorystyką do tematu przewodniego. Sukienki mogą być po prostu granatowe albo w biało-niebieskie paski.

Wesele w stylu marynarskim

Wesele w stylu marynarskimWesele w stylu marynarskim

Najwięcej pola do popisu dają oczywiście dekoracje sali weselnej. Tu możecie wykorzystać bardzo wiele symboli marinistycznych. Sznury, kotwice, latarnie, modele statków, obrusy w biało-niebieski pasy to tylko niektóre z nich. Pamiętajcie, że kolorystyka marynarska świetnie komponuje się z czerwienią, dlatego warto wprowadzić do dekoracji również elementy w tym kolorze.

Wesele w stylu marynarskim

Wesele w stylu marynarskim

Wesele w stylu marynarskim

Wesele w stylu marynarskim

Gościom możecie zafundować dodatkową atrakcję w postaci marynarskich rekwizytów, z którymi będą fotografowani. Będą mieć świetną zabawę udając marynarzy, a Wy zyskacie wspaniałą pamiątkę z imprezy. Sami również powinniście zorganizować sobie sesję zdjęciową w morskim klimacie. Oczywiście najlepszym tłem do takiej sesji będzie plaża, niekoniecznie morska. Możecie udać się razem z fotografem nad najbliższe jezioro, z pewnością znajdziecie jakieś w Waszej okolicy. Zdjęcia ślubne nad wodą mają niepowtarzalny klimat.

Wesele w stylu marynarskim

Wesele w stylu marynarskim

Wesele w stylu marynarskim

Nie zapominajcie o detalach. Wasz motyw przewodni będzie tworzył wyjątkową atmosferę jeśli dokłądnie przemyślicie gdzie go wykorzystacie. Pisaliśmy wyżej, że z marynarską kolorystyką świetnie komponuje się czerwień. Możecie pomalować na ten kolor paznokcie, albo zadbać o napoje w tej kolorystyce. Jeśli przewidujecie drobne upominki dla gości weselnych, to tu również zadbajcie o nawiązanie do tematyki przewodniej wesela.

Wesele w stylu marynarskim

Życzymy Wam wspaniałej imprezy w marynarskim stylu. Ahoj!

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+