WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:W odcieniach złota

2016-04-05, kategoria:

Kolory

Ślub w odcieniach złota to gwarancja niezwykłej efektowności kojarzącej się ze splendorem przyjęć na książęcych i królewskich dworach. A przecież każda Panna Młoda chce się poczuć w tym dniu jak prawdziwa królowa albo księżniczka. Dekoracje ślubne w kolorze złota, jak żadne inne podkreślą doniosłość tej uroczystości. Ten szlachetny kolor można wykorzystać do ozdobienia stołów i krzeseł, zadbać o nakrycia stołowe i zastawę ze złotymi motywami, wykonać złote wiszące ozdoby, bukiety na stołach, wizytówki wskazujące miejsca dla gości.

W odcieniach złota
 

Jeśli kolor złoty ma być barwą przewodnią ślubu i wesela, to warto zacząć już od zaproszeń z wykorzystaniem złotych motywów. Takie zaproszenia prezentują się bardzo efektownie i elegancko. Kolor złoty można łączyć z wieloma innymi barwami. Pięknie wygląda np. z granatem. Unikajcie połączenia z czerwienią, chyba że ślub planowany jest w Boże Narodzenie :) Pamiątkowe upominki dla gości również można zapakować w złote kartoniki czy kopertki lub przewiązać złotymi wstążeczkami.

W odcieniach złota      

Oczywiście, złota nie może zabraknąć w ślubnych kreacjach Panny Młodej i Pana Młodego. Mogą to być tylko jakieś elementy, np. fragment sukni, koronkowy gorset, bolerko, buty, biżuteria albo bukiet.

W odcieniach złota
W odcieniach złota

 U Pana Młodego najlepiej będą się prezentowały tylko złote dodatki, czyli np.muszka lub krawat, ozdoba w butonierce.                                                     
W odcieniach złota

Koloru złotego nie powinno zabraknąć również w kulinarnym menu. Doświadczony cukiernik potrafi wyczarować cuda z wykorzystaniem jadalnych płatków złota i innych złotych ozdób. Wspaniale prezentują się torty ze złotymi akcentami, ale również inne słodkości, np. muffiny, czekoladki, ciasteczka.

W odcieniach złota

Jeśli zdecydujecie się na złoty kolor przewodni, na pewno dodacie całej uroczystości elegancji i blasku. Pamiętajcie, że złoty kolor bardzo dobrze komponuje się również z wieloma innymi barwami, np. z błękitem, delikatnym  turkusem, ecru i innymi.
W odcieniach złota

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+