WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Ślubne trendy 2015

2015-01-21, kategoria:

Porady

Planujecie ślub w tym roku? W zalewie ślubnych inspiracji ciężko zdecydować się, które produkty czy atrakcje będziemy chcieli mieć na swoim weselu. Specjalnie dla Was specjaliści z firmy SlubneZakupy.pl przygotowali najciekawsze propozycje w dekoracjach ślubnych oraz atrakcjach weselnych, których nie może zabraknąć na Waszym ślubie: oto 5 gorących trendów ślubnych na 2015 rok!

1. Papier jest cool!

Papierowe dekoracje sali weselnej? Są absolutnie na topie! Nie wiecie, co można wyczarować z papieru? Spójrzcie tylko na zdjęcia! Bibułowe puszyste kule urozmaicą wygląd każdej sali weselnej, a wystrzałowe konfetti w kształcie białych serduszek z papieru dadzą rewelacyjny efekt na Waszych ślubnych zdjęciach. Hitem będą również okrągłe papierowe rozety: zawieszone w większej ilości, będę genialnym tłem dla stołu prezydialnego.

Ślubne trendy 2015

2. Przypinki dla gości

Rewelacyjną formą winietek ślubnych dla gości są metalowe przypinki z wybraną przez Was grafiką, nazwiskami gości lub Waszymi imionami. Przypinki nie tylko spełniają funkcję winietek wskazujących gościom miejsca przy stole, ale też będą dla nich trwałą pamiątką po Waszej uroczystości.

Ślubne trendy 2015

3. Księgi gości w formie plakatów

Pozwólcie gościom zostawić ślad na Waszym plakacie. Do wyboru macie mnóstwo wzorów z różnorodnymi grafikami. Do najpopularniejszych należy ślubne drzewo, którego listki powstają ze śladów kciuków odciśniętych przez Waszych najbliższych. Obok plakatu koniecznie rozłóżcie różnokolorowe tusze, w których Wasi goście będą mogli odcisnąć swoje kciuki i stworzyć wielobarwną kompozycję.

Ślubne trendy 2015
Ślubne trendy 2015

4. Słodki barek

Słodki barek to obecnie najmodniejsza atrakcja weselna. Zaskocz gości słodką niespodzianką! Do szklanych naczyń wystarczy wyłożyć różnorodne słodycze: muffiny, żelki, ciasteczka, ptasie mleczko, pianki marshmallow.... Słodkości lubi każdy, i mały, i duży!

Ślubne trendy 2015
Ślubne trendy 2015

5. Fotobudka

Na swoim weselu koniecznie postawcie na fotobudkę! Wystarczy, że przygotujecie zabawne gadżety w postaci różowych okularów, wąsów i ust na patyczkach, tabliczki ze śmiesznymi napisami czy kolorowe lizaki. Hitem są również prostokątne tabliczki dla Niej i dla Niego, takie jak „Druga Połowa” i „Lepsza Połowa” czy „Mr. Right” i „Mrs. Always Right”.

Ślubne trendy 2015
Ślubne trendy 2015

Najmodniejsze dekoracje ślubne i weselne znajdziecie w sklepie internetowym: SlubneZakupy.pl

Tekst: Agnieszka Kubiak
SlubneZakupy.pl
 
Ślubne trendy 2015

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+