WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Ślub w Boże Narodzenie

2014-10-22, kategoria:

Pory roku

Święta Bożego Narodzenia tworzą niepowtarzalny klimat, pełen radości i rodzinnej atmosfery. Jeśli ktoś planuje ślub w tym okresie, to na pewno ten nastrój przeniesie się również na uroczystość zaślubin oraz atmosferę przy weselnych stołach.

Ta świąteczna aura powinna również znaleźć odzwierciedlenie w doborze kolorystyki dla stylizacji młodej pary. Królować powinna czerwień, pięknie wyglądająca na tle np. tradycyjnej bieli sukni ślubnej, czy na tle zimowego, śnieżnego krajobrazu.
W kolorze czerwieni mogą być dodatki w postaci ozdoby do włosów panny młodej, muszki i butonierki pana młodego, ciepłych szali, czy rękawiczek. Czerwony może też być bukiet ślubny, a w ubiorze np. sweterek czy bolerko panny młodej.
Pomysłów jest mnóstwo, zobaczcie na zdjęcia poniżej. 

Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie

Nie tylko czerwień jest kolorem typowym dla świąt  Bożego Narodzenia. Równie świąteczny jest kolor srebrny czy złoty, a także zieleń kojarzona z igliwiem świątecznych drzewek. Można te kolory wykorzystać wszędzie: w ślubnych kreacjach młodej pary, w bukiecie, w przystrojeniu kościoła czy sali weselnej.

Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie

Bożonarodzeniowy nastrój już sam w sobie jest bardzo podniosły i radosny. Wszędzie wokół wszystko przystrojone jest świątecznymi dekoracjami, lampionami i nie trzeba zbyt wiele dodawać, żeby ten niesamowity klimat udzielił się też atmosferze ślubnej ceremonii. Święta są magiczne i takie też są śluby brane w Boże Narodzenie.

Ślub w Boże Narodzenie

Wystarczy trochę dodatkowej inwencji i można wyczarować piękne ozdoby weselnych stołów i krzeseł, nawiązujące do klimatu świąt. Na przykład z choinkowych gałązek, szyszek, lukrowanych pierniczków w kształcie gwiazdek, kolorowych lampek itd. Na świątecznej choince można zawiesić malutkie paczuszki z upominkami dla gości, czy np. z winietkami wskazującymi miejsca przy weselnym stole.

Ślub w Boże Narodzenie

Nawet tort weselny może być nieco "świąteczny" i np. przybrać kształt choinki, a kolorami przypominać Świętego Mikołaja :)

Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie
Ślub w Boże Narodzenie

Szyszki to łatwo dostępna i efektowna ozdoba, z której samodzielnie możecie wyczarować dekoracje sali. Są świąteczne i urocze, od razu kojarzą się nie tylko ze świętami, ale również z zimą. Pomyślcie również o wykorzystaniu szyszek do zrobienia girlandy. Ozdóbcie nią choinkę w weselnej sali albo powieście pod sufitem. Fajnie wyglądają również pionowo zawieszone sznury z szyszek.

Ślub w Boże Narodzenie

Świąteczne lampki są niezastąpione jeśli chodzi o tworzenie świątecznego klimatu. Możecie schowac je pod obrusami stołów, efekt będzie świetny. Albo porozwieszać w sali weselnej. Dodadzą pomieszczeniu ciepła i sprawią, że goście nie będą chcieli schodzić z parkietu. Radosna, świąteczna atmosfera zawsze udziela się weselnikom, dlatego bożonarodzeniowe wesela naleźą do najbardziej hucznych.

Ślub w Boże Narodzenie

Pocałunek pod gałązką jemioły zawsze wróży dużo szczęścia :)

Ślub w Boże Narodzenie

Sesja fotograficzna najpiękniej wychodzi gdy pada śnieg. Dlatego wszystkim Parom Młodym, które właśnie w te święta planują zawrzeć związek małżeński życzymy, aby w tym dniu śnieg padał jak szalony, a na ziemi powstał bajkowy, biały puch. Ale nawet bez śniegu zdjęcia ślubne powinny wyjść cudnie. Wystarczy pomyśleć o wszystkich światełkach, choinkach, dekoracjach, na tle których możecie się fotografować. Będzie z czego wybierać.

Ślub w Boże Narodzenie

Życzymy Wam wspaniałej zabawy na weselu, aby Wam się ta magiczna atmosfera świąt udzieliła jak najmocniej. Wam oraz Waszym gościom. Zadbajcie o ciepłą, rodzinną atmosferę, a będziecie mieć pewność, że ten Dzień będzie niezapomniany nie tylko dla Was ale także dla pozostałych weselników.
Ślub w Boże Narodzenie

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+