WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Romantyczne upięcia

2015-07-07, kategoria:

Panna Młoda

Decydując się na wybór ślubnej fryzury, można przebierać w wielu możliwościach ciekawych stylizacji. Oczywiście, większe pole do popisu mają panie z długimi i półdługimi włosami, ale niekoniecznie musi tak być. Jest całe mnóstwo różnych fryzjerskich "sztuczek" i "wynalazków", które pozwolą na uformowanie pięknej fryzury,nawet jeśli nie mamy zbyt długich włosów. Są to wszelkiego rodzaju treski, doczepiane włosy, warkocze, naturalne lub sztuczne.

Romantyczne upięcia

Chyba najładniej wyglądają na głowie Panny Młodej wszelkie fryzury z upiętych długich włosów. Mogą to być koki lub upięte warkocze. Takie fryzury wyglądają bardzo romantycznie i kobieco. Pasują do stylizacji retro, vintage czy glamour. Warkocze dawno już "wkroczyły na salony" i wcale nie kojarzą się tylko z ludową stylizacją. Wszelkiego rodzaju uplecione koszyczki, kłosy i dobierańce potrafią być piękną i dziewczęcą fryzurą dla Panny Młodej.

Romantyczne upięcia

Bardzo ładnie wyglądają upięcia w stylu "rustykalnym". Jest to taka nieco "rozczochrana" wersja eleganckiego koka. Fryzura wygląda niby niedbale, ale jest kwintesencją romantyczności i wbrew pozorom, wcale nie jest taka prosta do wykonania. Bardzo stylowo i zwiewnie wyglądają też niesforne kosmyki włosów opadające wokół twarzy.

Romantyczne upięcia

Misterne koki mogą być przyozdobione kwiatami, stroikami z piór, woalką lub specjalną biżuterią. Fryzurę podtrzymują niewidoczne wsuwki, wysadzane kryształkami grzebyki i opaski, perłowe spinki.

Romantyczne upięcia
Romantyczne upięcia
Romantyczne upięcia

Na zakończenie trzeba dodać, że wykonanie wszelkich fryzur upiętych z długich włosów wymaga dużej wprawy i fachowej ręki dobrego fryzjera. Zwłaszcza, że fryzura musi się trzymać nie tylko podczas ceremonii ślubnej, ale również w czasie całego wesela, a taka fryzura ma swój "ciężar" i źle upięta może szybko stracić swój pierwotny kształt.

Romantyczne upięcia
Romantyczne upięcia

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+