WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Robimy listę prezentów ślubnych

2014-05-19, kategoria:

Porady

Robimy listę prezentów ślubnych
Uwaga, słowo klucz na dziś: lista prezentowa! Jak to działa?

Narzeczeni wybierają sklep lub kilka sklepów, w których są towary w ich guście i wiele z nich chcieliby mieć w swoim domu. Są to najczęściej sklepy z wyposażeniem wnętrz, sprzętem AGD, porcelaną, sztuką. Państwo młodzi tworzą tam listę produktów, które chętnie chcieliby posiadać. 

Lista zawiera rzeczy o bardzo zróżnicowanych cenach, więc każdy z gości może wybrać z niej to, co mieści się w jego budżecie przeznaczonym na prezent. Wiadomo, że status każdego gościa jest nieco inny. Inną kwotę na prezent zaplanuje np. najbliższe wujostwo, a inną kolega ze szkolnej ławki. Może też być grupa przyjaciół, którzy chcą się złożyć na wspólny prezent. 

Robimy listę prezentów ślubnych

No to lista prezentów już jest. I co dalej? Państwo młodzi mogą do każdego zaproszenia na ślub załączyć bilecik z informacją o możliwości skorzystania z listy prezentów. Podane są tam adresy sklepów, gdzie można dokonać zakupu z tej listy, ale jest też informacja, że nie jest to żaden "przymus", tylko podpowiedź dla gości, gdyby mieli problem z wyborem prezentu. Jest to też lekka "asekuracja", pozwalająca uniknąć sytuacji, kiedy państwo młodzi po nocy poślubnej znajdują wśród swoich prezentów kilka żelazek, tosterów itp. :)))

Robimy listę prezentów ślubnych

Robimy listę prezentów ślubnych

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+