WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Pastelowe wesele

2014-08-10, kategoria:

Kolory

Pastelowe wesele
Pastele są ostatnio bardzo modne i Panny Młode często wybierają je na kolory przewodnie swojego ślubu. Szczególnie jeśli ślub odbywa się wiosną lub latem, to pastelowe kolory są świetnym wyborem. Najczęściej wybierane są najróżniejsze odcienie zieleni (mięta, pistacja, seledyn), niebieskiego (błękit, turkus, indygo), różu (pudrowy, szampan, pąsowy) oraz pomarańczowego (łososiowy, brzoskwiniowy, herbaciany). Dobrze wyglądają połączenia kilku pastelowych barw, na przykład mięty z błękitem albo brzoskwinią. Pastele pięknie wyglądają także w połączeniu ze złotem oraz srebrem. Takie zestawienia pasują do uroczystości weselnej, a jednocześnie nie są sztampowe.

Nie musicie ograniczać się do wykorzystania koloru przewodniego w dodatkach. Pastele sprawdzą się świetnie jako kolor sukni ślubnej, a nawet garnituru Pana Młodego. Naszym zdaniem świetnie wygląda zestawienie pastelowej sukni z ciemnym garniturem i męskimi dodatkami w pastelowych barwach. Suknia będzie wyglądała pięknie zarówno w cieplejszych odcieniach takich jak łososiowy, nude, brzoskwinia, jak i w barwach chłodniejszych czyli miętowym, seledynowym czy jasno-fioletowym. Zerknijcie na poniższe zdjęcia.

Pastelowe wesele
Pastelowe wesele
Pastelowe wesele

Pastele świetnie sprawdzą się również w dodatkach takich jak bukiet, wianek, torebkakrawat, mucha czy buty. Zadbajcie nawet o takie detale jak skarpetki Pana Młodego. Dobrze aby one również nawiązywały do barwy przewodniej.

Pastelowe wesele
Pastelowe wesele
Pastelowe wesele
Pastelowe wesele

Jeśli zdecydujecie się na pastelowe kolory na Waszym ślubie, to koniecznie zadbajcie aby dekoracje sali weselnej były właśnie w takich odcieniach. Dobrze będą wyglądać balony jak również papierowe pompony i lampiony porozwieszane na suficie. Ponieważ pastele są delikatne i nie rzucają się w oczy, to dekoracje w takich kolorach powinny być obfite i powinno być ich sporo. Wtedy osiągnięty zostanie odpowiedni efekt.

Pastelowe wesele
Pastelowe wesele
Pastelowe wesele

Pastele szczególnie wdzięcznie wyglądają na weselnym stole, w postaci najróżniejszych słodkości. Delikatne masy, cukrowe ozdoby na torcie, owocowe dekoracje i posypki wyglądają pięknie i smakowicie w pastelowych barwach. Do uroczystości weselnej pasują idealnie.

Pastelowe wesele
Pastelowe wesele
Pastelowe wesele
Pastelowe wesele

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+