WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Panna Młoda w stylu Modern Glam

2014-11-17, kategoria:

Panna Młoda

Panna Młoda w stylu Modern Glam
Już jest! Nowy, świeżutki LookBook, w którym ekipa ze sklepu ŚlubneZakupy.pl prezentuje pomysły na metamorfozę i dekoracje ślubne w stylistyce Modern Glam!

Zgodnie z założeniami cyklu, w kolejnych LookBookach dziewczyny z ekipy ŚlubneZakupy.pl wcielają się w rolę Panny Młodej w wymarzonym, wybranym przez siebie stylu. Tym razem modelką była Gosia, szefowa biura obsługi klienta. Jej metamorfoza wyszła rewelacyjnie!:) 

Panna Młoda w stylu Modern GlamPanna Młoda w stylu Modern GlamPanna Młoda w stylu Modern GlamPanna Młoda w stylu Modern Glam

Co Gosia myśli o swoim udziale w sesji zdjęciowej? "Na co dzień nie lubię bycia w centrum uwagi i w błysku fleszy. Udział w profesjonalnej sesji, w tak pięknym i luksusowym miejscu, jakim jest Blow Up Hall 5050, pozwolił mi się przełamać i uwierzyć w siebie".

Zobaczcie koniecznie nowy magazyn online „Wielkomiejska elegancja”! Znajdziecie tam moc inspiracji ślubnych oraz pomysły na dekorację sali weselnej w stylu Modern Glam przygotowane specjalnie dla Was!:)

Zachęcamy również do zapoznania się z poprzednim wydaniem magazynu: „Cinderella: Kopciuszek bierze ślub!”: 

Zdjęcia: Mat. Prasowe: SlubneZakupy.pl

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+