WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz

2016-02-05, kategoria:

Suknie ślubne

Autorska kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz jest skierowana do kobiet mających w duszy struny Rock’n’Roll’a. Nietuzinkowe, unikatowe projekty to propozycja dla dziewczyn żyjących odważnie, z pasją w tle, które w dniu ślubu nie chcą się przebrać, ale pozostać sobą. Te suknie, nie przytłoczą osobowości przyszłej Panny Młodej, a pozwolą jej na stworzenie własnej wizji zgodnej z marzeniami.

Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Projekty ślubne Agaty to zetknięcie tradycji z mocnym brzmieniem nowoczesności. To minimalizm połączony z wyrafinowaniem, sensualnością, zmysłowością. W kolekcji znajdziemy rhythm&bluesową nonszalancję zamkniętą w eleganckiej i zmysłowej formie. Wyraźny i niekonwencjonalny design rozpieści gusta kobiet, preferujących sensualny i tajemniczy styl.

Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz
Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Wśród projektów znajdziemy: długie suknie blisko ciała z seksownymi rozporkami, wielowarstwowe sukienki sięgające ziemii, koronkowe kreacje z transparentnymi wstawkami, nowoczesne zestawy składające się ze spódnicy i topu czy urocze, krótkie sukienki. Projektantka nie bała się również wpleść elementów bieliźnianych, które w elegancki i subtelny sposób podkreślą atuty sylwetki Panny Młodej. Całość uzupełniają rockowe kurtki skórzane w kolorze off white, moherowe swetry oraz okrycia z jedwabnych piór. Elementy te pozwalają na zbudowanie kompletnej, przemyślanej stylizacji ślubnej. W kolekcji nie ma miejsca na kompromisy, dlatego całość zaprojektowana została z zastosowaniem ekskluzywnych jedwabii, szlachetnych koronek i miękkich skór.

Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz
Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Każda oryginalna, każda fascynująca… Takie właśnie są kobiety, dla których (…)” powstały te projekty. A ślub niech będzie najlepszą imprezą w ich życiu. Let’s Rock!  

Agata Wojkiewicz
www.agatawojtkiewicz.pl
Kolekcja sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+