WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Fotobudka na weselu - czy warto?

2015-07-31, kategoria:

Porady

Fotobudka na weselu - czy warto?
foto: Budka Slow Motion


Firmy proponujące kompleksową organizację wesela prześcigają się w pomysłach na atrakcje towarzyszące. Standardem są już pokazy sztucznych ogni, fontanny czekoladowe, wiejskie stoły czy mobilne bary. Od kilku lat trendem jest zamówienie fotobudki

Czym jest fotobudka?
W skrócie, to urządzenie, które automatycznie tworzy serię zdjęć z imprezy, umożliwia ich natychmiastowy wydruk, czy też publikację w mediach społecznościowych albo wysłanie na maila. Po zakończonej pracy może też wydrukować album ze wszystkimi zdjęciami z imprezy. To jednak nie tylko urządzenie, ale również gadżety towarzyszące. Odpowiednie tło zdjęć oraz rekwizyty, które pozwalają na zmianę image’a. Do wyboru są peruki, okulary, gadżety w postaci mieczów świetlnych, maczug, kapeluszy i wiele innych. 


Zobacz, jak działa fotobudka – Smile Box:
https://www.youtube.com/watch?v=UjQTFclvvkU&feature=youtu.be

Czy fotobudka na wesele to dobry pomysł?
Coraz częściej fotobudki stają się też atrakcją weseli. Goście mogą zrobić sobie serię zdjęć z śmiesznych albo wręcz przeciwnie, pozornie poważnych pozach, z ciekawymi gadżetami lub wykorzystując wyłącznie mimikę twarzy. To świetna okazja do integracji gości, zwłaszcza w wieku podobnym do Państwa młodych, ale też tych z rodziny. Fotobudka na weselu to rewelacyjny pomysł na stworzenie galerii gości weselnych – pamiątka, do której będzie można wracać po latach.

Fotobudka na weselu - czy warto?
FotoPykacz.pl
Fotobudka na weselu - czy warto?
Fotobudka na weselu - czy warto?
Fotokabinka
 
Fotobudka na weselu - czy warto?

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+