WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Dzieci na weselu

2014-06-02, kategoria:

Porady

Dzieci na weselu
Dzieci na weselu
 
Dość częstym dylematem związanym z zapraszaniem gości na wesele jest kwestia dzieci. Czy one również mają być zaproszone z rodzicami, czy może jednak ich obecność będzie zbyt dużym kłopotem? Decyzja należy oczywiście do państwa młodych, jednak warto chyba przychylniej spojrzeć na obecność wesołej gromadki małych gości.

Dzieci na weselu

Przede wszystkim, dzieci mogą bardzo czynnie uczestniczyć w zabawie weselnej, jak i w samej ceremonii ślubnej. Można im przydzielić ważne zadania, jak np. podanie obrączek na specjalnej ozdobnej poduszce, obsypanie pary młodej oraz gości kolorowym konfetti, ryżem lub płatkami kwiatów, wręczanie upominków dla gości przy wejściu do sali weselnej i in.

Dzieci najczęściej podchodzą bardzo poważnie do powierzonej im roli i starają się wykonać zadanie jak najlepiej. Nie musicie martwić się tym, że będą zanadto rozrabiać. Będą przede wszystkim onieśmielone nową sytuacją oraz tym, że są w centrum zainteresowania. Dodatkową zaletą powierzenia dzieciom zadań specjalnych jest to, że wyglądają przy tym naprawdę uroczo.

Dzieci na weselu
Dzieci na weselu

Dla dziecięcej części weselników najlepiej przygotować specjalny, oddzielny stół, przy którym będą się swobodnie bawić i spożywać menu, również specjalnie dla nich przygotowane. Nie powinno w nim zabraknąć lubianych przez dzieci smakołyków, a także bezalkoholowego "szampana", którym będą mogły wraz z dorosłymi gośćmi wznieść toast za nowożeńców.

Dzieci na weselu

Można  przygotować dla dzieci drobne upominki-niespodzianki (tylko najlepiej takie, które nie wydają żadnych dźwięków ;))
Najmłodsze dzieci muszą być przez cały czas pod baczną opieką kogoś z dorosłych albo starszego rodzeństwa. Dobrze jest zapewnić dzieciom jakieś rozrywki typu gry planszowe, konkursy itp.

Dzieci na weselu

Decydując się na obecność dzieci na weselu, warto przemyśleć możliwość wynajęcia profesjonalnych animatorów, którzy zajmą się organizacją rozrywek  dla najmłodszych gości.

Dzieci na weselu
Dzieci na weselu
Dzieci na weselu

Najważniejsze, żeby dzieciaki nie nudziły się i bawiły na weselu nie gorzej, niż dorośli :)

Dzieci na weseluDzieci na weselu

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+